خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است
اخبار زنجان/ مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است

اخبار زنجان/ مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،  آیت‌الله علی خاتمی ظهر یکشنبه در چهارمین جلسه شورای راهبری و سیاست‌گذاری چهل سالگی انقلاب اسلامی، با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س)، افزود: حضرت زهرا (س)  از حریم ولایت و سنت پیامبر گرامی اسلام در مقابل  توطئه‌های دشمنان دفاع کردند.

وی  بیان اینکه بنا به فرموده حضرت زهرا (س) وجود امامت در جامعه راهی برای نظم و سازماندهی ملت است،  ادامه داد: حضرت زهرا (س) الگوی واقعی ولایتمداری بوده و ایشان همواره در دفاع از حریم ولایت تلاش کردند.

خاتمی با بیان اینکه ولایت فقیه از مهم‌ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و این رکن رکین همواره باعث اعتلا و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است، گفت: ملت بزرگ ایران با تبعیت از فر آمین ولایت فقیه طی ۴۰ سال عمر مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره از توطئه‌های مختلف سربلند و پیروز بیرون آمده اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه همه باید برای رفع و به حداقل رساندن چالش‌های کشور تلاش کنند،  گفت: در حال حاضر چالش اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است.

خاتمی با اشاره به اینکه ولایت‌فقیه جامعه را به ساماندهی رسانده و نتیجه آن ایستادگی در برابر دشمنان بوده است، گفت: دشمن به خوبی به نقش و جایگاه ولایت فقیه پی برده و به همین جهات همواره  توطئه‌های متعدد برای تضعیف جایگاه ولایت فقیه اجرا کرده است.

وی اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خاری در چشم دشمنان عنوان کرد و با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به جایگاه رفیع در حوزه‌هایم مختلف رسیده است، گفت: امروز رجز خوانی‌های دشمن نشان از قدرت ملت ایران دارد؛ چراکه اگر ملتی ضعیف بودیم دشمن نیاز نبود تا این اندازه نگران و احساس خطر کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه دنیای استکبار به سرکردگی امریکا طی ۴۰ سال گذشته از تمامی ظرفیت‌های  خود برای تضعیف و ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده است، گفت: همه آحاد جامعه باید در مقابل توطئه‌های  دشمنان هوشیار باشند و مانع از تحقق اهداف شوم شوند.

خاتمی با بیان اینکه دستاوردها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در جامعه به شکل کامل و هدفمند تبیین شود، گفت: برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر یک ضرورت مهم است که باید در این ایام همدلی،  هم‌زبانی و اقتدار نظام اسلامی را به نمایش بگذاریم.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.