خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برنامه‌های اردوی راهیان نور باید باکیفیت باشد
اخبار زنجان/ برنامه‌های اردوی راهیان نور باید باکیفیت باشد

اخبار زنجان/ برنامه‌های اردوی راهیان نور باید باکیفیت باشد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، علی کاظمی ظهر شنبه در جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور، افزود: در بحث اردوی راهیان نور تولید محتوا توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان وجود دارد. 

وی  از آمادگی پیام‌آوران ایثار برای اجرای مطلوب این برنامه خبر داد و اظهار کرد: اجرای فعالیت‌های تبلیغی و فضاسازی برای اردوی راهیان نور مهم است و باید برنامه‌های اردوی راهیان نور با محتوا وباکیفیت باشد. 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به ایام‌الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: به‌منظور هرچه بهتر برگزار شدن جشن‌های انقلاب در معاونت‌ها و شهرستان‌های تابعه تقسیم‌کار انجام‌ گرفته است.

کاظمی تأکید کرد: برنامه‌های متنوعی از قبیل معرفی ۴۰ رخداد ایثار و شهادت، معرفی ۴۰ شهید شاخص و برگزاری ۴۰ یادواره شهید از برنامه‌های مهم بنیاد شهید استان زنجان برای دهه فجر است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از وجود ۲۹ شهید و ۲۷ جانباز دوران انقلاب در استان زنجان خبر داد و افزود: همه ما مدیون جان‌فشانی‌های شهدا هستیم و باید قدر خانواده‌های شهیدان را بدانیم.

کاظمی  تصریح کرد: دهه فجر ایام خوبی است تا جوانان و نوجوانان که دوران انقلاب را ندیده‌اند  با رشادت‌ها و دلیری‌ها رزمندگان آشنا شوند.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.