خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ توجه به اجرای بهتر اردوی راهیان نورباعث تقویت فرهنگ شهادت می شود
اخبار زنجان/ توجه به اجرای بهتر اردوی راهیان نورباعث تقویت فرهنگ شهادت می شود

اخبار زنجان/ توجه به اجرای بهتر اردوی راهیان نورباعث تقویت فرهنگ شهادت می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرامرز نیک سرشت ظهر شنبه در جلسه ستاد هماهنگی اردوی راهیان نور، افزود: دغدغه‌های تأمین سخت‌افزار برنامه راهیان نور با وجود مشخص بودن دستورالعمل در برنامه پنجم توسعه وجود دارد.

وی اظهار کرد: ۴۸۰ میلیون تومان از سنوات گذشته بدهی به راهیان نور وجود دارد و برای ارائه خدمات فرهنگی و ساماندهی و حمایت از اعزام کاروان‌ها مبالغی در نظر گرفته‌شده و برنامه‌ریزی در این زمینه مشخص است.

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: توجه به اجرای بهتر اردوی راهیان نور باعث تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود، بنابراین باید این برنامه برای جوانان به خوبی اجرا شود. 

در ادامه این جلسه، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان، ابراز کرد: برگزاری چنین جلساتی به‌منظور استفاده از کمک دستگاه‌های اجرایی برای اجرای مطلوب برنامه راهیان نور بسیار خوب است. 

قاسم محمدی تأکید کرد: طی دو سال گذشته رضایت چندانی از همکاری درزمینه راهیان نور وجود نداشته و اعتباراتی که برای راهیان نور مصوب شده هنوز محقق نشده است. 

مدیرکل حفظ آـثار و نسر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: در راستای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت همزمان با سوم خرداد از ۲۰ اثر در حوزه دفاع مقدس در استان زنجان رونمایی شد و این آثار تاریخ شفاهی و زندگینامه رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس را روایت می‌کند.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.