خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مشارکت جدی همه دستگاه‌ها برای برگزاری اردوهای راهیان نور
اخبار زنجان/ مشارکت جدی همه دستگاه‌ها برای برگزاری اردوهای راهیان نور

اخبار زنجان/ مشارکت جدی همه دستگاه‌ها برای برگزاری اردوهای راهیان نور

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر شنبه در جلسه ستاد راهیان نور استان زنجان، به‌روز پرستار اشاره کرد و گفت: پرستاران و بانوان ما باید افتخار کنند که چنین بانویی الگوی آنها است.

وی به سابقه راهیان نور از دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: برنامه راهیان نور امسال شرایط خاص خود را دارد و برای اجرای بهتر این اردو، باید برنامه ریزی لازم انجام شود. 

استاندار زنجان با بیان اینکه ضروری است عظمت و قدرت نظام اسلامی را به دنیا نشان داده و جوانان بدانند که چه عظمت و قدرتی داریم، اظهار کرد: جمهوری اسلامی از ثبات بسیار خوبی در منطقه برخوردار بوده و هیچ قدرتی نتوانسته اثر جمهوری اسلامی را در منطقه حذف کند.

حقیقی گفت: یکی از راه‌های نشان دادن عظمت و ایثار، اعزام جوانان به راهیان نور است و ضروری است از همه اقشار برای اعزام اردوهای راهیان نور استفاده شود و همه موظف هستیم این‌گونه برنامه‌ها و اردوها را جدی بگیریم. 

وی بر ضرورت تعیین تکلیف برنامه راهیان نور و تقسیم‌بندی وظایف تأکید کرد و گفت: قبل از برگزاری اردوی راهیان نور باید لوازم مورد نیاز تأمین شود و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با راهیان نور همکاری لازم را داشته باشند تا خدمات ارائه‌ شده بهتر باشد. 

استاندار زنجان ابراز کرد: باید نشان دهیم که در چهل سال گذشته از استکبار نترسیده‌ایم و این مهم غرور جوانان را افزایش داده و وحدت ملی را بیشتر می‌کند. 

حقیقی گفت: جوانان ما باید بدانند زنان و مردانی بودند که در چهل سال گذشته از هیچ چیز هراس نداشته و در مقابل دشمن ایستاده‌اند و امروز هم مطیع فرمان رهبری هستند. 

وی با بیان اینکه نباید همیشه در بحث اردوی راهیان نور، یقه سپاه را گرفت، تصریح کرد: باید همه دستگاه‌های اجرایی در این موضوع مشارکت جدی داشته باشند. 

استاندار زنجان گفت: موضوع بدهی‌ها، ساخت و تجهیز اردوگاه از جمله اقدامات این ستاد است که باید مورد توجه قرار گیرد و تصمیمات لازم جهت ساماندهی اتخاذ شود.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.