خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ لزوم استفاده از مشارکت مردم در تامین سلامت وامنیت غذایی جامعه
اخبار زنجان/ لزوم استفاده از مشارکت مردم در تامین سلامت وامنیت غذایی جامعه

اخبار زنجان/ لزوم استفاده از مشارکت مردم در تامین سلامت وامنیت غذایی جامعه

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در مراسم افتتاح آزمایشگاه و درمانگاه شیمی‌درمانی «ابهرآنلاین»انه زنجان، وجود ۱۲۰ هزار خیر عضو انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی «ابهرآنلاین»انه زنجان را بسیار ارزشمند دانست و افزود: وجود این تعداد از خیّر نشان دهنده توانمندی، سخاوت و روح بزرگ مردم زنجان است و باید از این توانمندی عمومی در سایر ابعاد توسعه استان نیز استفاده کرد.

وی ادامه داد: در آینده همایشی با دعوت از خیرین سراسر کشور در زنجان برگزار خواهد شد تا موسسات خیریه ای فعال استان نظیر «ابهرآنلاین»انه به سراسر کشور معرفی و الگوسازی شود.

حقیقی  با بیان اینکه فعالیت موسسه «ابهرآنلاین»انه نه تنها موازی با خدمات دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه های بهداشتی و درمان نیست بلکه این اقدامات را تقویت می کند، افزود: «ابهرآنلاین»انه در اجرایی نمودن سند امنیت غذایی استان پیشرو می باشد و سهم قابل توجهی دارد.

وی خاطرنشان کرد: با حمایت موسسات بیمه‌ای استان، موارد مربوط به بیمه های این انجمن خیریه ای، پیگیری و برطرف می شود.

استاندار زنجان در ادامه بر ضرورت اجتماعی‌کردند سلامت و امنیت غذایی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید از مشارکت مردم در تامین سلامت و امنیت غذایی جامعه استفاده شود.

حقیقی تصریح کرد: با تدوین سند جامع امنیت غذایی در استان زنجان، برش های منطقه ای این سند و سهم هر یک از نهادها، دستگاه های اجرایی، موسسات خیریه و مردم در اجرایی نمودن آن مشخص خواهد شد.

وی سه عامل مهم رضایت، اعتماد و مشارکت را از عوامل تقویت کننده وحدت در جامعه برشمرد و افزود: با وحدت و اتحاد عمومی می توان کشور را در جایگاه شایسته ای قرار داد و بسیاری از مشکلات مردم را برطرف نمود.

استاندار زنجان اظهار داشت: توجه به سلامت، پیشگیری و آموزش از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است که با جلب مشارکت مردم و ارائه راهکارهای عملیاتی باید پیگیری و اجرا شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4509905/لزوم-استفاده-از-مشارکت-مردم-در-تامین-سلامت-وامنیت-غذایی-جامعه

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.