خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه است
اخبار زنجان/ تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه است

اخبار زنجان/ تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با اعضای مجمع معتمدین خانواده‌های معظم شهدای استان زنجان گفت: تکریم شهدا و خانواده شهدا یک فریضه و تکلیف برای همه است و در این راستا ما در آموزه‌های دینی، سیره اهل‌بیت و سیره بزرگان تکریم به خانواده شهدا را داریم و نگاه ما بایستی به این خانواده‌ها، در حوزه‌های قضایی، اجتماعی و مدیریتی، نگاه ویژه باشد.

وی با بیان اینکه مجمع معتمدین خانواده‌های معظم شهدا در کنار خدمات فرهنگی و اجتماعی برنامه‌ریزی لازم برای ارائه کمک‌های فکری و پیگیری لازم در زمینه‌های مختلف مربوط به فرزندان شهدا و ایثارگران را داشته باشد تأکید کرد: امروز ما هرچه قدر از اهداف شهدا دور شدیم آسیب دیدیم و هرچه قدر به این اهداف نزدیک شدیم در انجام مأموریت‌ها توفیق داشتیم.

نیارکی بیان کرد: اجرای احکام اسلامی باید با قاطعیت اجرا شود که در این صورت ضمن نزول برکات الهی، آثار بازدارندگی دارد. در اجرای احکام اسلامی نباید هیچ ملاحظه‌ای به‌جانب طرفین پرونده  ها صورت گیرد و ما در مجموعه دستگاه قضایی استان برای اجرای دقیق احکام اسلامی اهتمام ویژه‌ای داریم.

رئیس‌کل دادگستری استان با اشاره به اینکه با اجرای دقیق قانون گرفتاری‌های جامعه برطرف می‌شود، افزود: هر چند ممکن است عده‌ای از این اقدام قانونی ناخشنود باشند، ولی ما در اعمال قانون به وظیفه خود عمل می‌کنیم.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.