خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ واحدهای تولید صنایع دستی حمایت ویژه می شوند
اخبار زنجان/ واحدهای تولید صنایع دستی حمایت ویژه می شوند

اخبار زنجان/ واحدهای تولید صنایع دستی حمایت ویژه می شوند

به گزارش روز یکشنبه «ابهرآنلاین» از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی در دیدار با جمعی از تولید کنندگان صنایع دستی استان افزود: در بحث واگذاری زمین به تولید کنندگان صنایع دستی می توانیم شرایط نقدی قیمت زمین را کاهش و تعداد اقساط را افزایش دهیم.
این مسئول با تاکید بر حمایت از تولیدات صنایع دستی استان خاطرنشان کرد: تقویت محصولات صنایع دستی استان به ویژه برندسازی در این زمینه از مهمترین کارها به شمار می رود.
وی اظهار داشت: این شرکت نیز مطابق برنامه ریزی های خود اقدام به تشکیل خوشه های صنعتی با اولویت بندی های صورت گرفته می‌کند.
احمدی افزود: تا کنون خوشه های صنعتی روی، فرش دستباف و کفش هیدج تشکیل گردیده و نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان از تشکیل خوشه چاقوی زنجان خبر داد و گفت: فراخوان انتخاب عامل توسعه این خوشه منتشر گردیده و تا پایان دی سالجاری امورات مربوط به انتخاب عامل توسعه خوشه صنعتی چاقوی زنجان به پایان خواهد رسید.
وی به ضعف بسته بندی در صنایع دستی استان اشاره و تصریح کرد: همانگونه که دنیا در عرصه های مختلف پیشرفت کرده صنعت بسته بندی کالاها نیز به مرور زمان پیشرفت کرده و امروزه بسته بندی، خود به علم و صنعتی گسترده تبدیل شده است.
احمدی صنعت بسته بندی را یکی از تعیین کننده ترین عوامل موثر عرضه کالا و موفقیت در کسب بازار عنوان و تاکید کرد: این صنعت در حال حاضر تمامی فعالیت های تولیدی و بازرگانی را در جهان متوجه خود نموده به نحوی که تبدیل به عاملی تعیین کننده در موفقیت عرضه کالا و خدمات شده است.
3216/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.