خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ افزون بر سه میلیون نخ سیگار خارجی در زنجان کشف شد
اخبار زنجان/ افزون بر سه میلیون نخ سیگار خارجی در زنجان کشف شد

اخبار زنجان/ افزون بر سه میلیون نخ سیگار خارجی در زنجان کشف شد

سردار علی آزادی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، ارزش ریالی این تعداد سیگار قاچاق را قریب چهار میلیارد و 644 میلیون و 240 هزار ریال اعلام کرد.
وی اظهار داشت: این مقدار سیگار با استفاده از یک دستگاه تریلر کشنده حامل بار کپسول گاز به صورت قاچاق انتقال می یافت که راننده خودرو به عنوان متهم دستگیر شد.
آزادی خاطرنشان کرد: مقدار 500 کیلوگرم پودر کاکائو نیز به ارزش بیش از 250 میلیون ریال توسط پلیس آگاهی از یک دستگاه وانت نیسان عبوری از آزادراه زنجان – قزوین، کشف شد که راننده به عنوان متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان نیز از کشف 24 تن آرد و 25 تن کودشیمیایی خبر داد و گفت: این مقدار کالای قاچاق به صورت خارج از شبکه توزیع جابجا می شدند که در این رابطه رانندگان هر 2 وسیله نقلیه به عنوان متهم دستگیر شدند.
سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی افزود: هفته گذشته نیز 2 مورد محموله دام قاچاق توسط عوامل آگاهی این استان کشف و ضبط شد و تحویل کشتارگاه شدند.
وی یادآور شد: یکی از کامیون ها با 194 راس دام سبک و یکی دیگر نیز دارای 49 راس دام سنگین بود که از استان های مرکزی به قصد استان های مرزی به منظور انتقال به خارج از کشور بارگیری شده بودند و در این رابطه نیز 2 نفر دستگیر شدند.
6084/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.