خانه » اخبار » ۱۶ کیلوگرم تریاک توسط پلیس زنجان کشف شد
۱۶ کیلوگرم تریاک توسط پلیس زنجان کشف شد

۱۶ کیلوگرم تریاک توسط پلیس زنجان کشف شد

سردار علی آزادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: در این رابطه یک زن و شوهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره، دستگیر و با تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی تحویل شدند.
وی اظهار داشت: 2 متهم قصد داشتند این مقدار تریاک کشف و ضبط شده را در شهرستان ابهر، توزیع کنند اما تیزهوشی و درایت ماموران، مانع از کار آنان شد.
به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از فرمانده انتظامی استان زنجان، در 6 ماه نخست امسال قریب 977 کیلوگرم انواع مخدر توسط پلیس استان زنجان کشف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 13 درصد افزایش نشان می دهد.
سردار علی آزادی افزود: در این رابطه یک هزار و 514 نفر نیز دستگیر شدند که این تعداد در مقایسه با 6 ماه نخست پارسال 16درصد رشد دارد.
*** کشف 14 راس دام قاچاق در زنجان
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان نیز از کشف و ضبط 14 راس گاو قاچاق که فاقد مجوز حمل و نقل از مراجع ذی صلاح بود، خبر داد و گفت: این تعداد دام زنده توسط ماموران آگاهی این استان در جاده ترانزیت زنجان – قزوین، کشف شد.
سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، ارزش تقریبی این تعداد دام کشف و ضبط شده را که به سمت استان های مرزی کشور قاچاق می شد مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه راننده کامیون به عنوان متهم دستگیر و به منظور اعمال قانون، تحویل مراجع قضایی شد.
6084/6085

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.