خانه » اخبار » طی ۵۵ روز پاییز ۳۷ میلیمتر بارش در شهر زنجان ثبت شد
طی ۵۵ روز پاییز ۳۷ میلیمتر بارش در شهر زنجان ثبت شد

طی ۵۵ روز پاییز ۳۷ میلیمتر بارش در شهر زنجان ثبت شد

حسین سلطانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: در 24 ساعت گذشته نیز بیشترین میزان بارش از شهرهای خرمدره، ابهر ، صائین قلعه به میزان 12.3 ، 9.6 ، 6.7 و 7.3 دهم میلیمتر ثبت شد که در شهر های قیدار و شهر زنجان نیز 3.8 و سه دهممیلی متر گزارش شد.
وی اظهار داشت: بر این اساس وضعیت جوی امروز /شنبه/ این استان نیز آسمانی صاف پیش بینی شده که همین شرایط پایدار نیز برای چند روز آینده نیز ادامه دارد.
این کارشناس ادامه داد: با توجه به پیش بینی انجام گرفته از اواخر وقت روز /پنجشنبه/ هفته جاری سامانه بارشی جدید وارد استان می شود و مناطق مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی بیان کرد: دمای بیشینه استان نیز تا چند روز آینده تغییری نخواهد کرد اما دمای کمینه در شب ها کاهش داشته و صبحگاهان هوای سردتری حاکم است.
سلطانی افزود: طی 24 ساعت گذشته قیدار با یک درجه و آببر طارم با دمای هوای 13 درجه بالای صفر سردترین و گرمترین ایستگاههای هواشناسی استان بود و دمای فعلی شهر زنجان نیز 12 درجه است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت هفت درجه افزایش نشان می دهد.
به گفته وی، دمای کمینه و بیشینه شهر زنجان در مدت یاد شده 2 و 6 درج بالای صفر بوده است.
به گزارش «ابهرآنلاین»، هم اکنون این اداره کل 60 ایستگاه هواشناسی در استان دارد که از این تعداد 30 ایستگاه بصورت خودکار اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری می کند.
9646/8068

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.