خانه » اخبار » المپیاد مویتای به میزبانی استان زنجان برگزار می شود
المپیاد مویتای به میزبانی استان زنجان برگزار می شود

المپیاد مویتای به میزبانی استان زنجان برگزار می شود

محمدعلی حمزه پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: این مسابقات در 2 بخش دختران و پسران و از 30 آبان تا 10 آذر امسال در شهرستان ابهر از توابع استان زنجان برگزار می شود.
وی زمان رقابت های دختران را 30 آبان تا چهارم آذر و بخش پسران را نیز از پنجم تا نهم آذر اعلام کرد و اظهار داشت: مسابقات سنگنوردی و بدمینتون پسران از سری رقابت های نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نیز در زنجان برگزار خواهد شد.
حمزه پور افزود: رقابت های بدمینتون از 30 آبان تا چهارم آذر و پیکارهای سنگنوردی نیز از ششم تا نهم آذر، برگزار و پیش بینی می شود قریب 750 ورزشکار پسر از سراسر ایران در این 2 رشته ورزشی حضور پیدا کنند.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اداره کل ورزش و جوانان برنامه ریزی های لازم را برای برگزاری این پیکارها انجام داده است.
حمزه پور با بیان اینکه ورزشکاران دختر و پسر این استان همگام با سراسر کشور در نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، شرکت خواهند کرد افزود: ورزشکاران 12 تا 15 سال در 32 رشته پسران و 25 رشته دختران، توانمندی و شایستگی خود را در این المپیاد به منظور شناسایی و انتخاب به نمایش خواهند گذاشت.
وی ابراز امیدواری کرد، ورزشکاران زنجانی در این المپیاد، توانمند حاضر شوند و بتوانند در مصاف با حریفان پتانسیل و ظرفیت های بالای خود را به منصه ظهور برسانند.
6084/6085

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.