خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ حوادث رانندگی در جاده های زنجان سه کشته برجا گذاشت
اخبار زنجان/ حوادث رانندگی در جاده های زنجان سه کشته برجا گذاشت

اخبار زنجان/ حوادث رانندگی در جاده های زنجان سه کشته برجا گذاشت

سرهنگ عباس مظفری، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: پنج نفر از سرنشینان خودروهای حادثه دیده نیز مصدوم و به منظور مداوا و درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال یافتند.
وی اظهار داشت: حادثه نخست ساعت 12:10 ظهر روز گذشته /چهارشنبه 16 آبان/ در کیلومتر 55 خط شمالی آزادراه زنجان – تبریز و به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه و واژگونی خودروی سواری اتفاق افتاد.
مظفری افزود: راننده خودرو در این سانحه رانندگی بر اثر شدت صدمات وارده جان باخت و مصدومین نیز که 2 نفر بودند به منظور درمان به بیمارستان موسوی منتقل شدند.
وی ادامه داد: دیگر حادثه رانندگی نیز حوالی ساعت 19 چهارشنبه شب در آزاد راه زنجان – قزوین و بر اثر توجه نکردن به جلو از جانب راننده کامیون اتفاق افتاد.
مظفری خاطرنشان کرد: در این سانحه رانندگی نیز که در کیلومتر 71 خط جنوبی این مسیر ارتباطی رخ داد کامیون با قسمت پشت خودرو سواری که در کنار جاده متوقف بود برخورد کرده و 2 تن از سرنشینان عقب را به کام مرگ فرستاد.
وی، اظهار داشت: راننده و 2 نفر از سرنشینان این خودروی سواری نیز که از نواحی مختلف بدن دچار آسیب شده بودند برای مدوا به بیمارستان انتقال یافتند.
به گزارش «ابهرآنلاین»، از ابتدای مهر تاکنون قریب 20 نفر در مسیرهای مختلف ارتباطی این استان جان خود را از دست داده اند.
در 6 ماه نخست امسال (ابتدای فروردین تا پایان شهریور) 118 نفر در مسیرهای ارتباطی این استان در سر صحنه تصادف جان باختند که این رقم در مدت مشابه پارسال 94 نفر بود.
زنجان پنج هزار و 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزادراه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.
6084/8068

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.