خانه » اخبار » ۵ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد امسال در ابهر صادر شد
۵ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد امسال در ابهر صادر شد

۵ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد امسال در ابهر صادر شد

امیر حاجی قربانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، با اشاره به اقدامات 6 ماهه اداره استاندارد ابهر افزود: به منظور نظارت بر اجرای استاندارد ها در واحدهای تولیدی در سال 97 تعداد 240 مورد بازدید و 368 مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی تحت پوشش اداره انجام شده است.
وی اظهار داشت: بر اساس این اقدامات 5 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر و پروانه 9 محصول تولیدی به علت کاهش کیفیت و یا تعطیلی شرکت ابطال شد.
رئیس اداره استاندارد ابهر خاطر نشان کرد: در راستای نظارت بر محصولات عرضه شده در بازار مصرف تعداد 534 مورد بازرسی از مراکز صنفی در سطح این شهرستان توسط کارشناسان اداره انجام شده است.
وی یادآور شد: همچنین به منظور نظارت بر تجهیزات بازی مستقر در پارک ها و حفظ ایمنی و سلامت استفاده کنندگان تعداد 89 وسیله بازی غیر استاندارد که توسط کارشناسان ناایمن تشخیص داده شده بود شناسایی و با دستور مراجع قضایی و هماهنگی ماموران شهرداری نسبت به جمع آوری آنها اقدام شد.
حاجی قربانی تاکید کرد: استفاده و بهره برداری از تجهیزات و وسایل بازی فاقد استاندارد غیرمجاز بوده و تمامی شهرداری ها باید نسبت به دریافت گواهی استاندارد اقدام کنند.
وی در زمینه نظارت بر آسانسور و پمپ بنزین های سطح شهرستان خاطرنشان کرد: در این زمینه ها اداره استاندارد ابهر مسئولیتی ندارد و موضوعات مربوط به این موارد از طریق اداره کل استان پیگیری می شود.
9556/8068

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.