خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ورزش افراد را از آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد
اخبار زنجان/ ورزش افراد را از آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد

اخبار زنجان/ ورزش افراد را از آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد

به گزارش «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام علی خاتمی روز یکشنبه در دیدار با جامعه ورزش استان زنجان، افزود: آسیب‌ های اجتماعی، جوانان را تهدید می‌کند و ورزش نقش بسیار مهم در سلامت جامعه و افراد به ویژه قشر جوان دارد.
وی با بیان اینکه سلامت جسم باعث سلامت عقل و روان می‌شود، اظهار داشت: ورزش در عرصه بین‌المللی نیز به عنوان ابزار مهم تبلیغی برای نشان دادن فرهنگ ایران و انقلاب است.
حجت الاسلام خاتمی خاطرنشان کرد: رسانه‌ های ورزشی جزو پر مخاطب ‌ترین رسانه ‌ها در جهان هستند و می توانند یک وسیله تبلیغی بسیار مثبت برای معرفی کشورها محسوب ‌شوند.
وی به حرکت بانوی ملی‌ پوش زنجانی در مسابقات پاراآسیایی 2018 جاکارتا اشاره و یادآوری کرد: حرکت ارزنده سولماز بازرگان، حین گرفتن حکم قهرمانی، به ‌عنوان یک بانوی ایرانی و مسلمان قابل تقدیر است چراکه در کنار رقابت ورزشی یک معرف شایسته برای عفاف و حجاب بود.
حجت الاسلام خاتمی تصریح کرد: گزارش های رسیده از نتایج مسابقات پاراآسیایی و آسیایی جاکارتا، نشان می دهد استان زنجان در مقایسه با استان‌های کلان کشور، سهم بسزایی در کسب افتخارات داشته که این جای بس خوشحالی و امیدواری است.
6084/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.