خانه » اخبار » خیران ۴۰ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان احداث کردند
خیران ۴۰ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان احداث کردند

خیران ۴۰ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان احداث کردند

کیومرث سلگی روز یکشنبه در حاشیه جلسه هیات امنای خیرین مسکن ساز استان زنجان در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: در همه شهرستان ها و استان های کشور بنیاد مسکن با دستگاه های دولتی و حمایتی از خیرین مسکن ساز حمایت می کند تا خانواده های نیازمند صاحب مسکن شوند و منازل با کیفیت پایین، ارتقا یابند.
به گفته وی، دبیرخانه انجمن خیرین مسکن ساز کشور حدود 10 سال گذشته از وزارت مسکن جدا شد و در حال حاضر با سه هزار خیر در همه مراکز استان ها و 100 شهرستان کشور فعال است.
مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور با بیان اینکه فعالیت این انجمن می تواند الگوی قابل توجهی برای فعالیت های مشارکتی باشد، اظهار داشت: مسکن گرانبهاترین کالای مورد نیاز مردم محسوب می شود و اگر حمایت ها از خیرین بیشتر شود دغدغه اصلی اقشار نیازمند جامعه مرتفع خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: سه هزار خیر مسکن ساز کشور هرکدام به نوعی در ساخت این پروژه ها فعالیت دارند بطوریکه تعدادی از آنها در ساخت مجتمع های مسکونی برای زوج های جوان، کمک به پرداخت اقساط، تعمیر مسکن و دیگر زمینه ها فعال هستند.
مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور گفت: این انجمن در استان های کشور در سطح اول، دوم و سوم فعال است که 10 استان در سطح نخست، 12 استان در رده دوم و هشت استان نیز در رده سوم این تقسیم بندی قرار دارند.
سلگی اظهار داشت: استان زنجان در سطح اول انجمن خیرین مسکن ساز کشور قرار دارد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان از سال 83 با هدف تامین و تهیه مسکن ارزان قیمت برای محرومان در شهرستان های زنجان، ابهر، خدابنده، ایجرود و خرمدره شروع به فعالیت کرده است.
9505/6085

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.