خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نیازمند مدل‌های هرمی در رفتارهای اجتماعی هستیم
اخبار زنجان/ نیازمند مدل‌های هرمی در رفتارهای اجتماعی هستیم

اخبار زنجان/ نیازمند مدل‌های هرمی در رفتارهای اجتماعی هستیم

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، غلامحسین جمیلی  ظهر شنبه در آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد که در سالن همایش اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد، بابیان اینکه اگر بخواهیم در خصوص بهبود رفتارهای اجتماعی، به موفقیت‌های زودهنگام دست‌یابیم، چاره‌ای جز برخورداری از مدل‌های هرمی نداریم، افزود: اگر نتوانیم این‌گونه مدل‌ها را در رفتارهای اجتماعی پیاده کنیم، بی‌شک با مشکلات زیادی مواجه شده و دغدغه‌های موجود نیز تشدید خواهد شد.

وی نمونه بارز این‌گونه مشکلات را که به‌واسطه رفتارهای اجتماعی به وجود آمده است، همین رفتار روزهای اخیر که به وضعیت امروز اقتصادی دامن زده عنوان کرد و ادامه داد: ایران با داشتن فرهنگی غنی و تمدنی از سال‌های دور،متأسفانه در همه شاخص‌های مصرف، نسبت به استانداردهای جهانی بالا است که نیاز به توجه به این مسئله وجود دارد.

این مسئول ضمن قدردانی از کارشناسان استاندارد که در آزمایشگاه‌ها و واحدهای کنترل واحدهای تولید فعالیت می‌کنند، از آنان به‌عنوان بازوان اجرایی در راستای پیشبرد اهداف مدیران سازمانی یاد کرد و افزود: امروز نیازمند مباحثی ازجمله استاندارد اخلاق سازمانی، بهره‌وری که در سال‌های گذشته در مورد آن بحث شده است، هستیم.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان بابیان اینکه مقوله استاندارد موضوعی نیست که محدود به زمان خاصی بوده و نتوان آن را در ادوار مختلف موردبحث و بررسی قرارداد، اظهار کرد: استاندارد در همه عرصه‌ها و برهه‌ها باید موردتوجه قرار گیرد. وقتی صحبت از استاندارد به میان می‌آید، بیش از وجود استاندارد در تولیدات، به وجود استاندارد در رفتارهای اجتماعی نیاز داریم که متأسفانه نبود چنین استانداردی باعث شده با مشکلات زیادی مواجه شویم.

جمیلی با اشاره به اینکه نبود رفتار اجتماعی استاندارد می‌تواند سایر مشکلات را تحت‌الشعاع قرار دهد و ما امروز به دلیل نبود رفتار اجتماعی استاندارد، با این دغدغه مواجه هستیم، گفت: امروز نیازمند رفع این نگرانی‌ها هستیم و باید مدل‌هایی را که می‌تواند ما را به موفقیت‌های زودهنگام برساند، اتخاذ کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4428668/نیازمند-مدل-های-هرمی-در-رفتارهای-اجتماعی-هستیم

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.