خانه » اخبار » دشمنان در فضای مجازی تبلیغات شوم زیادی علیه ملت ایران می کنند
دشمنان در فضای مجازی تبلیغات شوم زیادی علیه ملت ایران می کنند

دشمنان در فضای مجازی تبلیغات شوم زیادی علیه ملت ایران می کنند

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از روابط عمومی دفتر امام‌جمعه ابهر، حجت الاسلام جعفر رحیمی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه در ابهر، به سالروز ورود اسرای دشت کربلا به سرزمین شام اشاره کرد و گفت: از آغاز آفرینش انسان تاکنون جنگ‌های فراوانی روی‌داده که برای جامعه بشری خساراتی در برداشته اما بعضی از آن نزاع‌ها مذهبی و سیاسی وعده‌ای مادی و قدرت‌طلبی بوده است، که آمار تلفات و خسارات بعضی از آنها سرسام‌آور است. 

امام‌جمعه ابهر بابیان اینکه تمام این جنگ‌ها به بوته فراموشی سپرده‌شده و امروز از آنها حرف چندانی زده نمی‌شود؛ افزود: اکنون سخنی از جنگ اول و دوم به میان نمی‌آید، اما کربلا باوجود اینکه جنگی نابرابر و چندساعته بود و نام امام حسین (ع) ماندگار است و خواهد بود.

وی به تلاش و جنگ دشمنان در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان در فضای مجازی و حقیقی تبلیغات شوم زیادی علیه ملت مظلوم ایران و نظام اسلامی ایران انجام می‌دهند که گاهی فضا را برای بعضی‌ها که بصیرت لازم و اطلاعات کافی ندارند بسیار مسموم  و وارونه نشان می‌دهند.

رحیمی بابیان اینکه اما ما باید گوشمان به سخنان رهبر فرزانه انقلاب باشد تا این فضای مسموم ما را تحت تأثیر قرار ندهند؛ ادامه داد: اگر ما سخنان رهبری  عزیز را نصب‌العین خود قرار داده بودیم وضعیت فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بسیار خوبی داشتیم.

امام‌جمعه ابهر بابیان اینکه اگر مجلس به فرمایشات بزرگان گوش می‌کرد FTAF را تصویب نمی‌کرد؛ اظهار داشت: ما یقین داریم که خسارت این مصوبه بعداً روشن خواهد شد و آقایان تصویب‌کننده فقط با یک کلمه متأسفانه خودشان را کنار خواهند کشید.

وی تصریح کرد: بزرگ‌ترین خیانتی که در حال حاضر در حق ملت ایران صورت می‌گیرد این است که عده‌ای با ترویج افکار دشمن تلاش می‌کنند تا با «بن‌بست نمایی» و «بحران نمایی» چنین وانمود کنند که تنها راه باقی‌مانده؛ تسلیم شدن در برابر آمریکاست.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4427873/دشمنان-در-فضای-مجازی-تبلیغات-شوم-زیادی-علیه-ملت-ایران-می-کنند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.