خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۲۰۰۰ زنجانی در سامانه سماح ثبت نام کردند
اخبار زنجان/ ۲۰۰۰ زنجانی در سامانه سماح ثبت نام کردند

اخبار زنجان/ ۲۰۰۰ زنجانی در سامانه سماح ثبت نام کردند

فرامرز بابایی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به فعالیت سامانه سماح اشاره کرد و افزود: از زمان ثبت‌نام تاکنون بیش از دو هزار و ۳۰ نفر زنجان در سامانه سماح ثبت‌نام کردند.

وی بابیان برای ثبت‌نام در سامانه سماح محدودیتی وجود ندارد، اظهار کرد : برای دو هزار و ۳۰ نفر در استان زنجان ویزا صادر می‌شود و افرادی که متقاضی هستند می‌توانند به دفاتر ۱۹ گا نه حج و زیارت مراجعه و ثبت‌نام کنند و هزینه دریافت ویزا ۳۷۱ هزار و ۸۸۰ تومان است.

مدیرکل حج و زیارت استان زنجان گفت: حج و زیارت استان زنجان زائرین اعزام‌شده به اجتماع عظیم حسینی را بیمه خواهد کرد و افرادی که در سامانه ثبت‌نام نکنند ویزا برای آنها صادر نمی‌شود.

بابایی تأکید کرد: خوشبختانه اقدامات لازم برای اعزام زائرین به اجتماع عظیم حسینی در دستور کار قرارگرفته است و رسانه‌ها اطلاع‌رسانی لازم از سامانه سماح (ثبت‌نام برای اجتماع عظیم حسینی) را در دستور کار جدی خود قرار دهند و مردم با ثبت‌نام در این سامانه ویزا دریافت خواهند کرد.

مدیرکل حج و زیارت استان زنجان تصریح کرد: افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام نکنند نمی‌توانند ویزا دریافت کنند و اگر نامشان در سامانه سماح نباشد پلیس اجازه خروج از کشور را نمی‌دهد.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.