خانه » اخبار » اطلاعات ۱۴۲۹ مداح زنجان در سامانه طوبی ثبت‌ شد
اطلاعات ۱۴۲۹ مداح زنجان در سامانه طوبی ثبت‌ شد

اطلاعات ۱۴۲۹ مداح زنجان در سامانه طوبی ثبت‌ شد

حجت‌الاسلام ولی‌الله مصائبی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به سامانه طوبی تبلیغات اسلامی استان اشاره کرد و گفت: اطلاعات هزار و ۴۲۹ مداح  زنجانی در سامانه طوبی ثبت‌شده است.

وی به تفکیک ثبت‌نام شهرستانی مادحین در سامانه طوبی اشاره کرد و گفت: در شهرستان زنجان ۵۲۶ نفر، ابهر ۲۴۳ نفر، خدابنده ۱۸۳ نفر، طارم ۱۴۳ نفر، خرمدره ۱۲۰، ایجرود  ۱۰۰ نفر، ماه نشان ۱۱۱ و سلطانیه هم سه مداح در سامانه طوبی ثبت‌نام کرده اند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در استان زنجان دو هزار مداح فعالیت می‌کنند که تنها اطلاعات هزار و ۴۲۹ نفر در سامانه طوبی ثبت‌شده است و این تعداد مداح شامل مداحان خانم هم می شود. 

مصائبی تأکید کرد: تبلیغات اسلامی استان زنجان در بحث ساماندهی مادحین رتبه اول را به خود اختصاص داده و این سامانه در زمینهٔ ثبت اطلاعات مداحان خوب عمل کرده است.

وی افزود: راه‌اندازی سامانه طوبی اقدام مناسبی در راستای ثبت اطلاعات کانون‌های فرهنگی و مذهبی، کانون مداحان، انجمن‌های اسلامی و تشکل‌های مذهبی بوده و سامانه طوبی (بانک اطلاعات تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی) از هشتم اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ راه‌اندازی شده است. 

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به مزایای اجرای طرح سامانه طوبی اشاره کرد و یادآور شد: این طرح گام مهمی در ساماندهی هیئت‌های مذهبی است و بانک اطلاعاتی هیئت‌ها و مداحان در دسترس خواهد بود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4423752/اطلاعات-۱۴۲۹-مداح-زنجان-در-سامانه-طوبی-ثبت-شد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.