خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ رسانه ملی رویکردش برای تبلیغ کالای ایرانی متمرکز کرده است
اخبار زنجان/ رسانه ملی رویکردش برای تبلیغ کالای ایرانی متمرکز کرده است

اخبار زنجان/ رسانه ملی رویکردش برای تبلیغ کالای ایرانی متمرکز کرده است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، محسن لطیفی از مراحل ضبط «پرواز پروانه را ببین» در حال تولید بازدید کرده و ضمن قدردانی از تلاشهای طاقت فرسا و شبانه روزی عوامل دست اندرکار تهیه این سریال ، بر آماده سازی به موقع این سریال تاکید کرد و از پشتیبانی شبکه استانی اشراق از این پروژه خبر داد.

وی  با اشاره به تولید این پروژه به همت هنرمندان زنجانی، گفت: در حالی از سوی مقام معظم رهبری به سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری شد که تأکیدهای معظم له در سال‌های اخیر حول این موضوع متمرکز بوده است.

لطیفی  افزود: رسانه رویکردش را در تبلیغ و استفاده از کالای ایرانی متمرکز کرده و این سریال هم می تواند در این راستا موثر باشد .

«پرواز پروانه ها را ببین » عنوان سریالی اجتماعی است که این روزها در زنجان تولید می شود و در 26 قسمت 40 دقیقه ای به کارگردانی احسان صادقی جهانی و تهیه کنندگی علیرضا ظریف در صدا وسیمای مرکز زنجان در حال ساخت است و به معضلات روز اجتماعی از جمله اعتیاد و قاچاق می پردازد.
بیش از 130 بازیگر در پرواز پروانه ها ایفای نقش می کنند که 20 نفر از آنان بازیگران مطرح کشور هستند.مجید مشیری، رامین راستاد، امیرمحمد زند، شراره درشتی، خشایار راد، امیر حسین صدیق و ثریا قاسمی از بازیگران شاخص این سریال هستند.

مراحل ضبط این سریال تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت دارد و طبق فیلمنامه قسمت هایی از آن در اجتماع حسینیه اعظم زنجان ضبط می شود و قرار است این سریال ۲۶ قسمتی بعد از اتمام مراحل ضبط و تدوین دی ماه امسال از قاب شبکه یک به روی آنتن برود .

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.