خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ طرح احسان حسینی در زنجان اجرا می شود
اخبار زنجان/ طرح احسان حسینی در زنجان اجرا می شود

اخبار زنجان/ طرح احسان حسینی در زنجان اجرا می شود

هدایت صفری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: مناسبت‌های مذهبی ظرفیت بسیار مهمی در افزایش مشارکت مردم در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد به شمار می‌رود.
وی یادآوری کرد: بر این اساس اجرای طرح احسان حسینی به‌منظور هدایت نذرهای خیران و هیات های مذهبی به نفع خانوار‌های تحت حمایت کمیته امداد زنجان از ابتدای ماه محرم در این استان آغاز شده است.
این مسئول ادامه داد: در طرح احسان حسینی خیران و هیات‌های مذهبی نذرهای خود را در قالب غذای گرم، گوشت قربانی و بسته‌های مواد غذایی برای توزیع بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به این نهاد اهدا می کنند.
به گفته صفری، خیران زنجانی در قالب طرح احسان حسینی می توانند با برپایی سفره‌های نذری در ماه های محرم و صفر مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان را اطعام کنند.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان ادامه داد: بر این اساس مردم نیکوکار پایتخت شور و شعور حسینی و عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می توانند نذرها و کمک های خود را با تمسک هرچه بیشتر به سیره اهل بیت(ع) برای توزیع بین مددجویان این نهاد در اختیار کمیته امداد قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: هیات های مذهبی و خیران زنجانی می‌توانند تا پایان ماه صفر نذرهای خود را در قالب طرح احسان حسینی به‌منظور توزیع بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان به دفاتر این نهاد در سراسر استان تحویل داده و یا تماس با شماره 33778195 در این طرح مشارکت کنند.
به گزارش «ابهرآنلاین»، هم اکنون 24 هزار و 647خانوار با جمعیت 42 هزار و 373 نفر از خدمات مستمر و غیرمستمر کمیته امداد استان زنجان برخوردار هستند از جمله این تعداد 13هزار زن سرپرست خانوار، 18هزار سالمند، سه هزار و 453 دانشجو و دانش ‌آموز و 659 بیمار خاص و سرطانی است.
9646/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.