خانه » اخبار » راننده بی احتیاط، به ارایه خدمات عمومی در محیط زیست محکوم شد
راننده بی احتیاط، به ارایه خدمات عمومی در محیط زیست محکوم شد

راننده بی احتیاط، به ارایه خدمات عمومی در محیط زیست محکوم شد

محمدهادی کاظمی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، افزود: این حادثه در سال 96 رقم خورد و متهم با پرداخت مبلغ دیه به لحاظ جنبه عمومی جرم نیز به مجازات حبس محکوم شده بود.
وی اظهار داشت: با توجه به رای صادره از سوی قاضی اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ابهر، این پسر جوان به جای 6 ماه زندان به مجازات جایگزین (خدمت عمومی رایگان) محکوم شد.
کاظمی ادامه داد: این متهم باید به مدت چهار روز در هفته و روزانه چهار ساعت نسبت به جمع آوری زباله های پلاستیکی رها شده در خط جنوبی و شمالی آزاد راه زنجان – قزوین (حدفاصل عوارضی ابهر – تاکستان) اقدام کرده و آن را زیر نظر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر به منظور مدیریت پسماند به جایگاه زباله این شهرستان تحویل دهد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر گفت: پارسال نیز یک متهم به خاطر آلاینده کردن محیط زیست، از سوی قاضی پرونده، محکوم به غرس 100 اصله نهال چنار و آبیاری این نهال ها شد.
کاظمی افزود: استفاده قضات از این ظرفیت های قانونی در جرایم غیرعمد، عملی بسیار پسندیده و درخور توجه است و به حتم میزان اثرگذاری آن بیشتر از حبس خواهد بود.
6084/6085

مهمترین اخبار ابهر را در ابهرآنلاین پیگیر باشید.

منبع: http://www.irna.ir/fa/News/83031017/

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.