خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ راننده بی احتیاط، به ارایه خدمات عمومی در محیط زیست محکوم شد
اخبار زنجان/ راننده بی احتیاط، به ارایه خدمات عمومی در محیط زیست محکوم شد

اخبار زنجان/ راننده بی احتیاط، به ارایه خدمات عمومی در محیط زیست محکوم شد

محمدهادی کاظمی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، افزود: این حادثه در سال 96 رقم خورد و متهم با پرداخت مبلغ دیه به لحاظ جنبه عمومی جرم نیز به مجازات حبس محکوم شده بود.
وی اظهار داشت: با توجه به رای صادره از سوی قاضی اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ابهر، این پسر جوان به جای 6 ماه زندان به مجازات جایگزین (خدمت عمومی رایگان) محکوم شد.
کاظمی ادامه داد: این متهم باید به مدت چهار روز در هفته و روزانه چهار ساعت نسبت به جمع آوری زباله های پلاستیکی رها شده در خط جنوبی و شمالی آزاد راه زنجان – قزوین (حدفاصل عوارضی ابهر – تاکستان) اقدام کرده و آن را زیر نظر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر به منظور مدیریت پسماند به جایگاه زباله این شهرستان تحویل دهد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر گفت: پارسال نیز یک متهم به خاطر آلاینده کردن محیط زیست، از سوی قاضی پرونده، محکوم به غرس 100 اصله نهال چنار و آبیاری این نهال ها شد.
کاظمی افزود: استفاده قضات از این ظرفیت های قانونی در جرایم غیرعمد، عملی بسیار پسندیده و درخور توجه است و به حتم میزان اثرگذاری آن بیشتر از حبس خواهد بود.
6084/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.