خانه » اخبار » ۱۲۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در ابهر برگزار می شود
۱۲۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در ابهر برگزار می شود

۱۲۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در ابهر برگزار می شود

به گزارش «ابهرآنلاین»، سرهنگ محمد فروزنده روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس در ابهر، با گرامیداشت آغاز ماه محرم، افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی برای یادآوری جان فشانی جوانانی است که روزی برای حفظ این آب و خاک در جبهه حق علیه باطل از جان خود گذشتند.
وی ابراز کرد: با توجه به اینکه همه افراد جامعه مدیون خون شهدا هستند از این رو باید در حفظ آرمان شهدا و انتقال آن آرمان و اهداف به نسل آینده اهتمام داشته باشیم.
فرمانده سپاه ناحیه ابهر با تاکید بر لزوم برگزاری با شکوه برنامه های هفته دفاع مقدس، بیان کرد: تاثیرگذار بودن برنامه های هفته دفاع مقدس در انتقال آرمان های شهدا غیر قابل انکار است.
معاون فرماندار ابهر نیز افزود: کمترین کاری که می توان در حق شهدای گرانقدر این آب و خاک انجام داد، پاسداشت خون آن عزیزان و ارج نهادن به جان فشانی و ایثارگری آنان است.
علی محمدیان بیان کرد: با توجه به اینکه اقتدار کشور به دلیل رشادت‌های دوران دفاع مقدس است، از این رو توجه به هفته دفاع مقدس و بازنگری سرمایه های فرهنگی و اعتقادی آن در انتقال این فرهنگ به آیندگان تاثیرگذار است.
وی تاکید کرد: تمامی اداره های شهرستان با پیش بینی برنامه های محوری و تأثیر گذار و با حضور فعال، از اجرای برنامه های حجمی خودداری کنند.
9556/6085

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.