خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می شود/آغاز نمایشگاه پاییزه
اخبار زنجان/ نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می شود/آغاز نمایشگاه پاییزه

اخبار زنجان/ نظارت جدی توسط بازرسین از بازار انجام می شود/آغاز نمایشگاه پاییزه

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، اسماعیل مسلمی شامگاه دوشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه، به برپایی نمایشگاه پاییزه در استان زنجان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در آستانه سال تحصیلی جدید  از ۱۹ شهریورماه آغازشده است.

وی اظهار کرد: شهروندان زنجانی تا ۲۳ شهریورماه می‌توانند از این نمایشگاه بازدید و لوازم موردنیاز خود را تهیه کنند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: استان‌های فارس، البرز، قم، کرمانشاه، تهران، آذربایجان غربی و شرقی و زنجان محصولات خود را در قالب ۸۵ غرفه و در هزار و ۷۰۰ متر فضا به نمایش گذاشته‌اند و در این نمایشگاه انواع لوازم‌التحریر، نوشت‌افزار، کیف و کفش، روپوش مدرسه، پوشاک عرضه می‌شود.

مسلمی تأکید کرد: با توجه به اینکه تقاضا برای کالاهایی  همچون کیف و کفش و نوشت‌افزار و دانش آموزان زیاد است با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه‌های مربوطه این نمایشگاه برپا می‌شود.

وی  بابیان اینکه در ایام بازگشایی مدارس تقاضا برای برخی از اقلام و کالاها زیاد است، گفت: با همراهی اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی و اتحادیه  نظارت بر واحدهای عرضه کالا انجام می‌شود.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: با توجه به اینکه تغییراتی را در برخی از اقلام و کالاها راداریم نظارت جدی توسط بازرسین از بازار و نمایشگاه انجام  خواهد گرفت.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4399838/نظارت-جدی-توسط-بازرسین-از-بازار-انجام-می-شود-آغاز-نمایشگاه-پاییزه

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.