خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تصادف در زنجان دو کشته و ۹ مصدوم برجا گذاشت
اخبار زنجان/ تصادف در زنجان دو کشته و ۹ مصدوم برجا گذاشت

اخبار زنجان/ تصادف در زنجان دو کشته و ۹ مصدوم برجا گذاشت

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه تریلر در محور زنجان به بیجار یک کشته برجا گذاشت.

وی علت اصلی وقوع این تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی اعلام کرد.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: همچنین برخورد یک دستگاه سواری پژ و پارس با یک دستگاه سواری پراید در محور زنجان به بیجار یک کشته و ۹ مصدوم برجای گذاشت و علت اصلی این تصادف هم خواب‌آلودگی راننده سواری پژو پارس بوده است.

وی تأکید کرد: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

شیرمحمدی تأکید کرد: زنجان یک استان عبوری است  و بیشتر جاده‌ها برای گذر مسافران بزرگراه است در این میان رانندگان به‌محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ اقدام به استراحت کنند و اصلاً رانندگی نکنند و در هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند و درجاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی‌آید توقف کنند.

وی افزود: رانندگان در شب از رانندگی خودداری کنند چراکه دید بسیارکم می‌شود و از رانندگی بین خطوط و سبقت و انحراف به چپ جلوگیری کنند

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4398507/تصادف-در-زنجان-دو-کشته-و-۹-مصدوم-برجا-گذاشت

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.