آغاز پرداخت‌ افزایش حقوق بازنشستگان

ابهر آنلاین: مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: حداقل حقوق پرداختی بازنشستگان با ۳۰ سال سابقه بیمه ۷۰۰ هزار تومان است.

خبرگزاری مهر:  مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: حداقل حقوق پرداختی بازنشستگان با ۳۰ سال سابقه بیمه ۷۰۰ هزار تومان است.

حسن ضابطی با بیان این مطلب افزود: پرداخت افزایش حقوق ۲۵ درصدی بازنشستگان تامین اجتماعی از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه در تمامی شعب بانک رفاه آغاز شده است و بازنشستگان می توانند همراه با حقوق خود معوقات را نیز دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان اختصاص داده شده است، گفت: همچنین افرادی که بر اساس حروف الفبا قبل از تاریخ ۱۰ تیر حقوق تیر ماه خود را دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند به بانک رفاه مراجعه و افزایش ۴ ماهه نخست سال را دریافت کنند.

به گفته مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ، معوقات بازنشستگان همراه با حقوق به ترتیب حروف الفبا به حساب آنان واریز می شود و قابل برداشت است.

ضابطی در مورد حداقل حقوق ۷۰۰ هزار تومانی بازنشستگان نیز تاکید کرد: تمامی بازنشستگان تامین اجتماعی که ۳۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه را دارند از این پس حداقل ۷۰۰ هزار تومان حقوق دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

:

  • پرداخت انلاین حقوق بازنشستگان (۱)


در همین راستا »

ثبت نظر »

- "ابهرآنلاین" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند
- لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
- تایید نظرات شما ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد

برای حمایت از ما امتیاز دهید