خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مرزی در انتشار اخبار وجود ندارد/ ضرورت جذب کودکان به فعالیت ورزشی
اخبار زنجان/ مرزی در انتشار اخبار وجود ندارد/ ضرورت جذب کودکان به فعالیت ورزشی

اخبار زنجان/ مرزی در انتشار اخبار وجود ندارد/ ضرورت جذب کودکان به فعالیت ورزشی

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ادریس سالاری ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران، افزود: خبرنگاران در حوزه‌های مختلف و در کل سال در خدمت سازمان‌ها هستند و دستگاه‌ها باید قدردانی لازم از رسانه‌ها را داشته باشد. 

وی اظهار کرد: وظیفه  خبرنگاران ایجاب می‌کند نیازهای جامعه را از طریق انعکاس اخبار برطرف کنند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان بابیان اینکه ورزش حوزه خاصی است، گفت: ورزش جدای از موضوع سلامت در حوزه کسب درآمد و گردشگری در مناطق مختلف نقش مهمی دارد.

سالاری تأکید کرد: امروز مرزی در انتشار اخبار وجود ندارد و می‌توان از ظرفیت رسانه‌ها برای معرفی قابلیت‌ها و استعدادهای جوانان و نوجوانان استفاده کرد.

وی افزود: تعداد قهرمانان ملی و آسیایی استان زنجان قابل‌مقایسه با جمعیت یک میلیونی استان زنجان نیست.

 مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان بابیان اینکه چاقی و افزایش وزن در بین کودکان مشکل جدی است، ابراز کرد: باید انگیزه لازم را برای جذب کودکان به ورزش فراهم کنیم.

سالاری تصریح کرد: استان زنجان جزو ۵ استان برتر در جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی می‌باشد و وضعیت خوبی در این بخش دارد.

وی گفت: با تیم مدیریت حوزه ورزش و جوانان، ایجاد انگیزه و اشتیاق در بین هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران و به پشتوانه رسانه‌ها می‌توان در این حوزه عملکرد خوبی داشت.

 مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان بابیان اینکه باید تعامل بین رسانه‌ها  و روابط عمومی تقویت شود، یاد آور شد: روابط عمومی‌ها علیرغم بروکراسی‌های اداری باید زمینه تسهیل ارتباط رسانه‌ها را برای خبرنگاران ایجاد کنند.

سالاری افزود: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها زنجیره به هم متصل هستند و رسانه‌ها هم در کنار روابط عمومی‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای ارتقای سطح حرفه‌ای نیازمند آموزش می‌باشند.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.