خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد
اخبار زنجان/ نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد

اخبار زنجان/ نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، اسدالله درویش امیری شامگاه چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار، بر تقویت بخشندگی در جامعه تأکید کرد و افزود: جامعه بیش از هر زمان دیگر نیازمند همدلی و اتحاد است و باید برای رسیدن به نقطه مطلوب همه تلاش کنیم.

وی با تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران، گفت: خبرنگاران نقش مهم و اساسی در زمینه توسعه جامعه در بخش های مهم دارند و باید این نقش روزبه روز تقویت شود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه باید منافع ملی  را بر هر اموری در انتشار اخبار در اولویت قرار بدهیم، افزود: حق طلبی، روشنگری، مردم گرایی و شفاف سازی از ماموریت های مهم جامعه خبری است.

درویش امیری با بیان اینکه خبرنگاران باید برای جلب اعتماد عمومی تلاش کنند، افزود: خبرنگاران باید در راستای تحقق منافع مردم تلاش کنند و مسائل و مشکلات جامعه را با صداقت منعکس کنند و برای رفع آن راهکار ارائه دهند.

وی بابیان اینکه خبرنگاران نقد منصفانه  را مدنظر قرار دهند، ابراز کرد: نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد و حق‌طلبی، روشنگری، شفاف‌سازی و عدالت‌محوری از دیگر شاخصه‌های خبرنگاری است.

درویش امیری بابیان اینکه تمکن مالی خبرنگاران مهم است، ابراز کرد: تأمین معیشت خبرنگاران به استقلال آن‌ها کمک می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه انعکاس یک خبر  و گزارش بر باورها و اعتقادات مردم تأثیر دارد، گفت: خبرنگاران در جهت دهی به افکار عمومی نقش بسیار دارند.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.