خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ فعالیت های علمی خوبی در مجموعه جهاددانشگاهی زنجان صورت گرفته است
اخبار زنجان/ فعالیت های علمی خوبی در مجموعه جهاددانشگاهی زنجان صورت گرفته است

اخبار زنجان/ فعالیت های علمی خوبی در مجموعه جهاددانشگاهی زنجان صورت گرفته است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، مسیح‌الله سلطانی بعد از ظهر یکشنبه در آیین تکریم و معارفه روسای جهاددانشگاهی زنجان با بیان اینکه اقدامات جهاددانشگاهی طی سال‌های گذشته قابل تقدیر است، افزود: جهاددانشگاهی زنجان از اعضای فعال کارگروه فرهنگی و اجتماعی است و در بحث آسیب‌های اجتماعی اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

وی با بیان اینکه  طی ۱۰ سال گذشته اقدامات خوبی در سطح جهاددانشگاهی استان انجام شده است، ادامه داد: هر چند عملکرد همه ما جای نقد دارد ولی اقدامات خوب ریاست و معاونان جهاددانشگاهی زنجان به حدی بود که قابل تقدیر و تشکر باشد .

سلطانی با بیان اینکه سرپرست جهاددانشگاهی از نیروهای خوب استانی و بومی بوده و به مسایل استان آشنا است و نقاط قوت و ضعف مجموعه را بهتر می‌شناسند، افزود: بخش مهمی از توفیقات جهاددانشگاهی زنجان مرهون زحمات کارکنان تلاشگر و توانمند مجموعه است که دوشادوش رییس جهاددانشگاهی تلاش کردند و امروز توفیقات خوبی کسب کرده‌اند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه در استانداری همواره کنار جهاددانشگاهی بوده‌ایم و خواهیم بود، افزود: تعامل خوبی بین استانداری زنجان و مرامز علمی و تحقیقاتی استان بخصوص جهاددانشگاهی طی سال های اخیر انجام شده است که امیدواریم این تعاملات تدوام یابد.

سلطانی افزود: فعالیت های علمی و تحقیقاتی خوب و تاثیرگذاری در مجموعه جهاددانشگاهی زنجان صورت گرفته است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4354087/فعالیت-های-علمی-خوبی-در-مجموعه-جهاددانشگاهی-زنجان-صورت-گرفته

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.