خانه » اخبار » توجه نکردن به اقتصادمقاومتی عامل بیشتر مشکلات کنونی کشور است
توجه نکردن به اقتصادمقاومتی عامل بیشتر مشکلات کنونی کشور  است

توجه نکردن به اقتصادمقاومتی عامل بیشتر مشکلات کنونی کشور است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،  فریدون احمدی ظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، با بیان اینکه دلیل بیشتر مشکلات کنونی کشور ناشی از توجه نکردن به اقتصاد مقاومتی است، افزود: باید در رویکرد جدید کشور به این موضوع برای حل مشکلات اقتصادی توجه بیشتری شود.

وی با اذعان به اینکه به دلیل توجه نداشتن به اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ایران با هر بادی می‌لرزد، افزود: اقتصاد مقاومتی واقعیتی بود که باید به آن توجه می‌کردیم.

احمدی تاکید کرد: وضعیت امروز کشور حاکی از آن است که بر روی اقتصاد مقاومتی کار نکرده‌ایم و اقتصاد مقاومتی جدی گرفته نشده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مسائل و مشکلات امروز را با انسجام حل کنیم، به همین خاطر معتقدیم اداره کشور با شرایط امروز و به روش گذشته نمی‌تواند راهگشای مسائل باشد.

وی با تاکید بر اینکه هر گز به دنبال سیاه نمایی و برجسته کردن مشکلات نیست، برون رفتن از فضای موجود کشور را توجه کردن به واقعیت‌ها و تلاش برای رفع نقاط ضعف عنوان کرد و گفت: باید قبول کنیم در بسیاری از زمینه‌ها نتوانستم خوب عمل کنیم و وضعیت حال حاضر کشور از این روند تبعیت می‌کند.

احمدی با تاکید بر اینکه مقابله با تحریم‌ها در شرایط کنونی وظیفه همه ما است، اما باید دید تا به کجا باید با این تحریم‌ها مقابله کنیم، ادامه داد: تحریم‌هایی که علیه جمهوری اسلامی ایران وضع و هنوز اعمال نشده، از جنس تحریم‌های هوشمندانه است، به همین خاطر مقابله با این تحریم‌ها نیز باید هوشمندانه باشد.

همچنین نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس با اشاره به اینکه پیام نا آرامی های دی ماه سال گذشته مردم نباید فراموش شود، گفت: کشور ظرفیت این را ندارد که بخواهد بارها از این اتفاقات رخ دهد.

محمد عزیزی  با بیان اینکه همه می‌دانند که امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد؛ اما با همه این احوال باید توجه بیشتری به وضعیت داشته باشیم، افزود:قطعاً ما نمی‌توانیم همه آنچه را که مردم می‌خواهند را عملیاتی کنیم؛ اما خواهش دارم که برای کارهای مردم وقت گذاشته شود.

وی با تاکید بر اینکه باید انتظارات مردم تدبیر شود و نباید وعده‌ای به مردم داده شود، ادامه داد: همه می‌دانند که امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد؛ اما با همه این احوال باید توجه بیشتری به وضعیت داشته باشیم.

عزیزی بر لزوم ساماندهی فضای مجازی در کشور تاکید کرد و با بیان اینکه برخورد با تهمت زنندگان در فضای مجازی مطلوب نیست، گفت: تهمت‌هایی که در فضای مجازی زده می‌شود؛ کانون را در کشور به هم می‌زند و ما نیز باید برای آن تدبیری بیندیشیم.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس با بیان اینکه دستگاه قضایی باید با منتشر کنندگان تهمت‌ها در فضای مجازی برخورد کند، افزود:  باید با دروغ افکنان و تهمت پراکنان برخورد جدی شود.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.