خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ باید با مدیریت جهادی زمینه رضایت حداکثری مردم را فراهم کنیم
اخبار زنجان/ باید با مدیریت جهادی زمینه رضایت حداکثری  مردم را فراهم کنیم

اخبار زنجان/ باید با مدیریت جهادی زمینه رضایت حداکثری مردم را فراهم کنیم

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فریدون احمدی ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان، به  اعمال تحریم‌های جدید دشمنان اشاره کرد و افزود: باید از فرصت  تحریم استفاده کنیم و  با اصلاح مدیریت و کار جهادی و انقلابی زمینه رضایت حداکثری  مردم را باید فراهم کنیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران ناراضی نیستند و  شعارهای انقلاب اسلامی که استقلال؛ آزادی؛ توسعه شعارهای مقدسی بوده و بیراه نیست.

وی افزود:  فلسفه حکومت اسلامی زیر سؤال نرفته و مردم نسبت به آنچه که ما درست کرده‌ایم؛ اعتراض دارند و در این میان مسؤولیت ما بسیار سنگین است و نباید اجازه داد خدای‌نکرده با دستاوردهای نظام بازی شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌ها هنوز آغاز نشده قیمت ارز در کشور به‌شدت افزایش‌یافته و تحریم‌ها به‌شدت بر اقتصاد کشور فشار وارد خواهد کرد اما نباید اجازه داد که مردم در فشار باشند.

احمدی تأکید کرد: امروز فشار نظام بر گردن افرادی است که انقلاب کرده‌اند و امروز پابرهنگان بیشتر در فشار هستند و این نشان می‌دهد که خوب عمل نکرده‌ایم.

وی افزود: امروز کار کردن بسیار سخت‌تر از گذشته شده و اگر ایرادات را بپذیریم می‌توان راه اصلاح را بازکنیم و  صادقانه باید بگوییم که نظام اداری را خراب کرده‌ایم چراکه ۲۰ برابر نیاز کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت:  نظام اداری پدر کسب‌وکار را درآورده و سازوکار اداری ایجادشده در کشور ضد اقتصاد است.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.