خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۱۴۷ نفر از مددجویان بهزیستی زنجان صاحب شغل شدند
اخبار زنجان/ ۱۴۷ نفر از مددجویان بهزیستی زنجان صاحب شغل شدند

اخبار زنجان/ ۱۴۷ نفر از مددجویان بهزیستی زنجان صاحب شغل شدند

نعمت ملکی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به اشتغال مددجویان بهزیستی استان زنجان طی سه ماهه سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: طی این بازه زمانی ۱۴۷ نفر از مددجویان بهزیستی استان صاحب شغل شدند.

وی اظهار کرد: در ۱۲ ماهه سال ۹۶ نیز ۷۳۰ نفر از مددجویان بهزیستی استان صاحب شغل شدند.

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان زنجان گفت: بهزیستی استان زنجان برای ایجاد اشتغال مددجویان بهزیستی برنامه ریزی لازم را دارد و خوشبختانه تاکنون هم در این خصوص موفق بوده و عملکرد خوبی داشته است.

ملکی اظهار داشت: یکی از سیاست های سازمان بهزیستی توانمند سازی مددجویان است و در این راستا برای تحقق این امر مهم سازمان بسیار جدی است.

وی ابراز کرد: باید دستگاههای اجرایی در استان برای جذب مددجویان بهزیستی تحصیل کرده همکاری لازم را با سازمان بهزیستی داشته باشند. 

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان زنجان گفت: توجه به توانمند سازی معلولان باعث می شود که بتوانند در جامعه استقلال لازم را داشته و بتوانند در جامعه خود را مطرح کنند و ازدواج کرده و از چرخه حمایتی بهزیستی خارج شوند که در کاهش  هزینه های مالی سازمان هم بسیار موثر است.

ملکی تصریح کرد: بسازمان بهزیستی در سال جاری بر ایجاد اشتغال جامعه هدف در استان برنامه ریزی لازم را داشته و بسیار جدی است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4344657/۱۴۷-نفر-از-مددجویان-بهزیستی-زنجان-صاحب-شغل-شدند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.