خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ صنعتگران از وضع قوانین ناگهانی رنج می‌برند
اخبار زنجان/ صنعتگران از وضع قوانین ناگهانی رنج می‌برند

اخبار زنجان/ صنعتگران از وضع قوانین ناگهانی رنج می‌برند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سیدسجاد نباتچیان بعد از ظهر چهارشنبه در همایش معرفی و تجلیل از صنعتگران، معدنکاران و اصناف برتر استان که در سالن همایش‌های بین‌المللی «ابهرآنلاین»انه زنجان برگزار شد، با بیان اینکه همراهی مسئولان استان باعث شده از دغدغه صنعتگران کمی کاسته شود، افزود: دغدغه‌ای که امروز صنعتگران استان با آن دست به گریبان هستند، وضع قوانین ناگهانی است.

وی با یادآوری اینکه در حال حاضر بالاترین رقم مالیات توسط بخش صنعت پرداخت می‌شود، ادامه داد: ناراحتی بخش صنعت از این است که طبق قانون از صنعتگران مالیات دریافت نمی‌شود.

نباتچیان با اشاره به اینکه امروز شرکت‌هایی هستند که فقط برای زنده ماندن بخش صنعت با پایین‌ترین ظرفیت خود کار می‌کنند که این مهم با آمار بیمه‌شدگان اجباری هم‌خوانی ندارد، تصریح کرد: برخی از این شرکت‌ها به صورت تک‌شیفت کار می‌کنند، به همین خاطر اگر می‌خواهیم وضعیت صنعت استان را بررسی کنیم، نباید به آمار بیمه‌شدگان اجباری در این بخش مراجعه کنیم.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با تاکید بر اینکه قانون کاری که امروز به تصویب رسیده، نه به نفع تولیدکننده، نه به نفع کارگر و نه به نفع تولید است، اظهار کرد: به همه این مشکلات باید سهم ۳۰ درصدی صنایع از قانون هدفمندی یارانه‌ها را نیز که تاکنون پرداخت نشده است، اضافه کرد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.