خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برنامه‌های ویترینی پاسخگوی سلیقه‌های امروزی جامعه نیست
اخبار زنجان/ برنامه‌های ویترینی پاسخگوی سلیقه‌های امروزی جامعه نیست

اخبار زنجان/ برنامه‌های ویترینی پاسخگوی سلیقه‌های امروزی جامعه نیست

حجت‌الاسلام فیروز علی خسروی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به مناسبت ۲۱ تیر روز حجاب و عفاف اشاره کرد و افزود: برنامه‌های ویترینی جوابگو و  پاسخگوی سلیقه‌های امروزی جامعه نیست و حجاب و عفاف همانند مسکنی است که به فرد امنیت خاطر و مصون‌سازی می‌بخشد.

وی بابیان اینکه بحث حجاب و عفاف یک مقوله فرهنگی است، اظهار کرد: چارچوبی باید برای امر حجاب و عفاف وجود داشته باشد تا در قالب آن زندگی آرامی داشته باشیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: همان‌طور که واحد مسکونی برای فرد امنیت است بحث حجاب و عفاف ظاهری و باطنی انسان هم برای انسان امنیت می‌آورد. 

خسروی تأکید کرد: امروز که دشمن با تهاجم فرهنگی و شیطنت‌های شبکه‌های اجتماعی وارد کار شده اگر حرکت نکنیم آسیب زیادی را خواهیم دید و باید افراد متخصص و کسانی که در حوزه حجاب و عفاف ایده و دستی بر آتش دارند با برنامه وارد کار شوند. 

وی گفت: باید برنامه‌های حجاب و عفاف از مهدکودک تا دانشگاه تداوم داشته باشد و برنامه‌های تبیینی و تربیتی را داشته باشیم تا مجبور نباشیم به‌صورت بحرانی وارد کار شویم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان ابراز کرد: بحث حجاب و عفاف نباید در یک روز و تنها برای بانوان باشد بلکه نباید برای مردان هم در بحث عفاف حدومرزی قائل شد و مردان هم باید عفاف خود را رعایت کنند.

خسروی گفت: آموزش و الگوسازی در بحث ترویج فرهنگ حجاب و عفاف مؤثر است و اگر بحث حجاب و عفاف تخصصی و ساده‌سازی نشود مردم منافع آن را لمس نمی‌کنند.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.