خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زنجانی ها ۳۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی فشرده مصرف کردند
اخبار زنجان/ زنجانی ها ۳۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی فشرده مصرف کردند

اخبار زنجان/ زنجانی ها ۳۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی فشرده مصرف کردند

محسن شهبازی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 درصد کاهش یافته است.
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با بیان اینکه مصرف نفت سفید در فصل بهار امسال کاهش 13 درصدی داشته است، گفت: طی این مدت حدود 9 میلیون مترمکعب نفت سفید در زنجان استفاده شده است.
شهبازی افزود: همچنین مصرف گاز مایع با 3هزار و 546 تن در این مدت نسبت به سال گذشته، با 13 درصد کاهش، روند نزولی داشته است.
وی ادامه داد: طی این مدت نفتکوره با رشد 18 درصدی نسبت به سال گذشته، 2میلیون و 200 هزار لیتر مصرف شده است.
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با اشاره به افزایش هفت درصدی استفاده از نفتگاز با مصرف غیرنیروگاهی، گفت: بخش حمل و نقل به عنوان مهمترین بخش مصرفی نفتگاز و رشد هشت درصدی، 85 میلیون و 630 هزار لیتر مصرف داشته است.
شهبازی اظهار داشت: نفتگاز در بخش کشاورزی با 2درصد رشد بیش از 19 میلیون لیتر و بخش نیروگاهی نیز بیش از 20 میلیون لیتر مصرف داشته است.
به گزارش «ابهرآنلاین»، با توجه به آمار مصرفی ثبت شده در فصل بهار امسال، مصرف بنزین در زنجان افزایش 14 درصدی نشان می دهد.
میزان مصرف بنزین در این مدت 99 میلیون و 300 هزار لیتر ثبت شده درحالی که این میزان در مدت مشابه سال گذشته 87 میلیون و 140 هزار لیتر بوده است.
3216/6085

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.