خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ امروز زمان مچ‌گیری از مسئولان نیست
اخبار زنجان/ امروز زمان مچ‌گیری از مسئولان نیست

اخبار زنجان/ امروز زمان مچ‌گیری از مسئولان نیست

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت الله  علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان با تاکید بر اینکه امروز زمان مچ‌گیری از مسئولان نیست، افزود: نباید فراموش کنیم که در برهه کنونی، دشمن قصد دارد به طرق مختلف با ایجاد جنگ روانی، اقتصادی و فرهنگی، اغتشاشاتی را در سطح کشور ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه امروز زمان آن فرا رسیده که اختلافات را کنار گذاشته و اتحاد را در جامعه جاری و ساری کنیم، تصریح کرد: رویکرد امروز دشمن به صورت جنگ نظامی نیست؛ چرا که دشمن قصد دارد جریان اقتصادی کشور را دستخوش تغییرات قرار داده و نگرانی و اضطراب را در میان مردم ایجاد کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان در ادامه با بیان اینکه اگر مردم در کنار مسئولان و مسئولان در کنار مردم قرار گیرند، همه مشکلات با اتحاد برطرف خواهد شد، ادامه داد: بخشی از مشکلات موجود به دلیل سوءمدیریت‌های مسئولان و بخشی مربوط به توطئه‌های دشمن است که باید با آگاهی تمام در مقابل توطئه‌های دشمن ایستاد.

خاتمی در ادامه به مناسبت‌های پیش رو اشاره کرد و گفت: ۱۷ تیرماه یکی از روزهای ننگین است و این روز را باید به روزهایی که با عقد عهدنامه‌هایی چون گلستان و ترکمن‌چای گره خورده است، جزو روزهای ننگین در تاریخ این کشور قلمداد کرد و پادشاهان گذشته هیچ‌گاه نتوانستند از جغرافیایی این کشور حراست و حفاظت کنند.

وی به سالروز کودتای نوژه اشاره کرد و افزود: ۱۹ تیرماه ۵۹ یادآور کودتای نوژه است، در این روز دشمن قصد داشت یکی از توطئه‌های خود را در پایگاه دوم شکاری نوژه همدان پیاده کند که این توطئه به لطف خداوند متعال خنثی شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان همچنین ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)، از ۳۱ تیرماه به عنوان روز عفاف و حجاب یاد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه توطئه‌ای که حیا، عفاف و پاکدامنی زنان ایرانی را نشانه گرفته بود، با آگاهی مردم ایران، خنثی شد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.