خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نقشه دشمن جنگ افروزی بین مسلمانان است
اخبار زنجان/ نقشه دشمن جنگ  افروزی بین مسلمانان است

اخبار زنجان/ نقشه دشمن جنگ افروزی بین مسلمانان است

به گزارش «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام علی خاتمی روز پنجشنبه در همایش آموزشی و توجیهی حج تمتع 97 استان زنجان افزود: دشمن می خواهد با حربه اش ابهت مسلمانان را بشکند، جهان اسلام در شرایط خاصی است، زیرا مستکبران از وجود اسلام به وحشت افتاده و احساس خطر می کند.
وی اظهار کرد: دشمن حتی راضی نیست خونی از سرباز خود در جنگ با مسلمانان به زمین بریزد، اما با برنامه ریزی های خود، ریخته شدن خون مسلمانان را بدون ایراد و اشکال می بیند.
امام جمعه زنجان با اشاره به اهمیت حج تمتع، به عنوان نماد اتحاد مسلمانان خاطرنشان کرد: تک تک حاجیان ایرانی، سفیر جمهوری اسلامی در سفر حج هستند، رفتار مودبانه و مهربان با مبانی دینی، نشان دهنده فرهنگ والای ایرانیان است، چرا که در این سفر حاجیان نماینده 80 میلیون نفر هستند.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان ادامه داد: حاجیان ایرانی نماینده کشوری هستند، که 40 سال یک تنه در مقابل استکبار جهانی با سرکردگی آمریکای جنایتکار ایستادگی کرده و برای حفظ استقلال خود بیش از 230 هزار شهید تقدیم کرده است.
به گزارش «ابهرآنلاین»، در سفر حج تمتع امسال حدود یکهزار و 600 نفر از ایستگاه پروازی زنجان راهی این مراسم معنوی خواهند شد.
3216/8068

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.