خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برخورد مینی بوس با سواری ۵ مصدوم برجاگذاشت
اخبار زنجان/ برخورد مینی بوس با سواری ۵ مصدوم برجاگذاشت

اخبار زنجان/ برخورد مینی بوس با سواری ۵ مصدوم برجاگذاشت

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: این حادثه رانندگی حوالی ساعت هشت صبح امروز /هفتم تیر جاری/ در کمربندی ابهر – خرمدره، اتفاق افتاد و مصدومان به منظور درمان به بیمارستان بوعلی سینا شهرستان خرمدره، منتقل شدند.
وی اظهار کرد: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان، راننده خودرو سواری را به علت تغییر مسیر ناگهانی مقصر این حادثه رانندگی تشخیص دادند.
شیرمحمدی، همچنین از برخورد یک دستگاه وانت نیسان با یک عابر پیاده در روستای زر شهرستان خدابنده خبر داد و گفت: عابر پیاده یک دختر بچه هشت ساله بود که به علت شدت جراحات و صدمات وارده، حین انتقال به مرکز درمانی جان باخت و راننده خودرو نیز به دلیل توجه نکردن به جلو مقصر این حادثه شناخته شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز به چگونگی رخداد برخورد مینی بوس با خودروی سواری اشاره کرد و گفت: این حادثه حوالی ساعت هشت صبح امروز اتفاق افتاد و مصدومان این حادثه با آمبولانس های هلال احمر به بیمارستان بوعلی سینا خرمدره انتقال یافتند.
غفور آقاجانلو، تعداد حادثه دیدگان ناشی از این تصادف رانندگی را 11 مسافر ذکر کرد و افزود: پنج نفر از مصدومان این حادثه که از سرنشینان مینی بوس بودند به منظور مداوا و درمان به این مرکز درمانی منتقل و برای اطمینان از سلامتی، بستری شده و از سوی پزشکان معالج تحت مراقبت قرار گرفتند.
وی اظهار کرد: این حادثه رانندگی در 80 کیلومتری جاده زنجان – خرمدره، رخ داد.
6084/8068

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.