خانه » اخبار » اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی ابهر
اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی ابهر

اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی ابهر

220 تختخوابی 910118 (2)

ابهر آنلاین : سرپرست مرکز بهداشت ابهر با اشاره به پیشرفت ۶۰ درصدی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی  ابهر از اختصاص 70 ميليارد ريال در سال جاري برای تکمیل این بیمارستان خبر داد.

   داود رحمانی گفت: پس از بازدید مشترک مسئولان بهداشت و علوم پزشکی، نماینده فرمانداری و کارشناسان اداره راه و شهرسازی از بیمارستان 220 تختی ابهر پیشرفت فیزیکی این پروژه نزدیک به 60 درصد برآورد شده است.

    وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده برای تکمیبل پروژه بیمارستان 220 تختی ابهر امسال برای این طرح 70 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ابهر ادامه داد: اگر این 70 میلیارد ریال به موقع تزریق شود و در اختیار پیمانکار قرار گیرد، پروژه با سرعت بیشتری اجرا می‌شود.وی با اشاره به پیشرفت 60 درصدی ساخت بیمارستان ابهر گفت: در حال حاضر مراحل نازک‌کاری طبقات بالا و تجهیز تأسیسات آن انجام می‌شود.

    رحمانی با اشاره به نیاز شهرستان ابهر به احداث بیمارستان جدید و افزودن تخت‌های بیمارستانی افزود: با پیش‌بینی به عمل آمده این بیمارستان تا پایان سال 95 به بهره‌برداری می‌رسد.وی با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان تأمین می‌شود، ادامه داد: وزیر بهداشت برای آغاز تجهیز امکانات این بیمارستان قول مساعد داده است.

     سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ابهر گفت: برای ساخت بیمارستان 220 تختی ابهر 220 میلیارد ریال در نظر گرفته شده که تا کنون نیمی از آن تخصیص یافته است.وی در مورد برنامه‌های هفته بهداشت این شهرستان به برگزاری همایش زندگی سالم و نیز مراسم راهپیمایی کارکنان بهداشت اشاره کرد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.