خانه » اخبار » سهم جریانات سیاسی از کرسی‌های مجلس
سهم جریانات سیاسی از کرسی‌های مجلس

سهم جریانات سیاسی از کرسی‌های مجلس

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، از ساعت ۸ روز دوم اسفند رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق اخذ رأی در سراسر کشور آغاز شد و طبق قانون تا ساعت ۱۸ ادامه داشت اما با توجه به استقبال پرشور مردم زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۲ در سراسر کشور تمدید شد.

همچنین سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که در حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور که مراجعه کننده دارند و افرادی در صف هستند مهلت رأی گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

مخاطبان «ابهرآنلاین» می‌توانند آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را در سایت «ابهرآنلاین» و کانال‌های خبری آن در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۲۱:۰۰ یکشنبه چهارم اسفند ماه است.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانیاصولگرا۲۲۸۲۴۱
ملکانسید علی موسویاصولگرا۲۰۱۴۰۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱۴۲۷۷۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب۶

احمدرضا بیگی

لیست ائتلاف
روح الله متفکرآزادلیست ائتلاف

محمدرضا میرتاج الدینیلیست ائتلاف

محمد حسین فرهنگیاصولگرا
علیرضا منادیمستقل
سراب و «ابهرآنلاین»بان

یوسف داوودی

مستقل۲۰۸ ۲۰۱
بنابمحمد باقریاصلاح طلب۲۳۵۴۴۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریاصلاح طلب۱۲۷۰۷۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقل۴۰۲۹۴۱
مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

لیست ائتلاف۴۴۶۹۱۱
میانه

مهدی اسماعیلی

لیست ائتلاف۱۶۸۶۶۲

علی شامی

بهنام صفایی

مستقل

اصلاح طلب

(دور دوم)
کلیبر و هوراندحسین حاتمیلیست ائتلاف۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زادهلیست ائتلاف

۸۲۶ ۲۹

۱
شبسترجعفر راستی

اصولگرا

۱۲۵۹۶

۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زاده بوکانیاصولگرا۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زادهمستقل۱۹۳۰۳۱
خوی و چایپارهعادل نجف زادهمستقل۶۸۴۹۸۱
ماکو و چالدرانمحمدعلیپورلیست ائتلاف

۲۰۱۳۰

۱
نقده و اشنویهعلی زنجانیاصولگرا۷۸۶۷۳۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهلیست ائتلاف۴۳۰۱۶۱
تکاب و شاهین دژ

حسن همتی

مستقل

۱۳۵۶۶۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین پوراصولگرا۳۵۶۹۷۱
ارومیه

سیدسلمان ذاکر

لیست ائتلاف۱۳۸۴۳۶۳

روح الله حضرت پور

اصولگرا۸۶۹۱۰
وحید جلال زادهاصولگرا

۸۰۰۹۴

سلماس

یعقوب رضا زاده

اصولگرا۲۴۷۶۴۱

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگرا۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدریاصولگرا۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسویاصولگرا۵۹۵۱۶

ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر

بهزاد علیزاده

‏‬صادق کرمی

مستقل

مستقل

(دور دوم)

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و «ابهرآنلاین»ان

علی اکبر بسطامی

لیست ائتلاف۴۲۲۹۶۲

سارا فلاحی

مستقل۳۶۹۰۹

اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژادلیست ائتلاف۸۸۹۴۶۱
اصفهان

امیر حسین بانکی

لیست ائتلاف۲۴۵۶۲۹۵

عباس مقتدایی خوراسگانی

لیست ائتلاف۲۲۸۰۳۸

مهدی طغیانی

لیست ائتلاف۱۸۸۰۳

زهرا شیخی مبارکه

لیست ائتلاف۱۷۲۸۵۰

حجت الاسلام و المسلمین حسین میرزایی

لیست ائتلاف۱۶۳۳۷۰
خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمیلیست ائتلاف۲۱۴۶۴۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پورلیست ائتلاف۱۱۲۵۱۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیلیست ائتلاف۶۳۷۷۰۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیلیست ائتلاف۵۷۷۰۰۱
نائینالهام آزادمستقل۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژادلیست ائتلاف۱۳۲۲۹۱
شهرضا

سمیه محمودی

مستقل۲۰۵۴۲۱
فلاورجانسید ناصر موسوی لاریگانیلیست ائتلاف۲۶۹۰۲۱
مبارکهپروین صالحیلیست ائتلاف۱۲۰۷۵۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحیمستقل۲۶۹۲۰۱
لنجان

حسین رجایی

‏‬ علی یوسف پور

اصولگرا

اصولگرا

(دور دوم)۱
سمیرم

رحیم کریمی

‏‬ اصغر سلیمی

اصولگرا

اصلاح طلب

(دور دوم)۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلیلیست ائتلاف۳۶۰۵۵۱

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادیلیست ائتلاف۴۳۲۳۱۱
کرج

مهدی عسگری

اصولگرا۸۷۸۰۸۲

علیرضا عباسی

فاطمه آجرلو

اصولگرا

مستقل

(دور دوم)
بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیلیست ائتلاف۳۸۹۹۸۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیلیست ائتلاف۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالکریم جمیریلیست ائتلاف۱
تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

لیست ائتلاف۱۵۸۵۶۱
ورامین، پیشوا و قرچک

حسین نوش آبادی

مستقل۴۴۱۷۵۱
شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

لیست ائتلاف۱۰۸۶۸۱۱
پاکدشتفرهاد بشیریلیست ائتلاف۳۷۳۲۷۱
رباط کریم

حسن نوروزی

لیست ائتلاف۳۹۴۲۹۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر قالیباف

لیست ائتلاف۱۲۶۵۲۸۷۳۰

سیدمصطفی میرسلیم

لیست ائتلاف۸۹۲۳۱۸
مرتضی آقای تهرانیلیست ائتلاف
 
۸۶۸۰۲۵
الیاس نادرانلیست ائتلاف
 
۸۴۱۹۵۶
سیدمحسن دهنویلیست ائتلاف
 
۸۲۹۲۹۲
سیدمحمود نبویانلیست ائتلاف
 
۸۲۱۲۰۳
سیداحسان خاندوزیلیست ائتلاف
 
۸۰۱۶۹۶
اقبال شاکریلیست ائتلاف
 
۷۹۵۲۱۱
ابوالفضل عموییلیست ائتلاف
 
۷۹۲۹۶۴
بیژن نوباو وطنلیست ائتلاف
 
۷۹۲۵۶۵
مجتبی توانگرلیست ائتلاف
 
۷۸۹۹۱۳
فاطمه رهبرلیست ائتلاف
 
۷۸۷۴۸۵
محسن پیرهادیلیست ائتلاف
 
۷۸۵۴۵۰
روح الله ایزدخواهلیست ائتلاف
 
۷۸۴۴۵۶
احمد نادریلیست ائتلاف
 
۷۸۳۵۴۵
عبدالحسین روح الامینیلیست ائتلاف
 
۷۷۹۴۷۹
سیدنظام الدین موسویلیست ائتلاف
 
۷۷۸۶۱۸
زهره الهیانلیست ائتلاف
 
۷۷۳۲۶۳
مالک شریعتی نیاسرلیست ائتلاف
 
۷۶۸۱۳۹
مهدی شریفیانلیست ائتلاف
 
۷۶۰۰۱۶
سیدرضا تقویلیست ائتلاف
 
۷۵۳۳۰۷
سمیه رفیعیلیست ائتلاف
 
۷۴۲۹۷۵
سیدعلی یزدی خواهلیست ائتلاف
 
۷۴۲۳۹۴
علی خضریانلیست ائتلاف
 
۷۴۰۰۳۳
رضا تقی پورلیست ائتلاف
 
۷۲۸۲۳۸
فاطمه قاسم پورلیست ائتلاف
 
۷۲۶۰۰۷
مجتبی رضاخواهلیست ائتلاف
 
۷۲۳۷۲۹
زهره سادات لاجوردیلیست ائتلاف
 
۷۱۴۹۳۱
غلامحسین رضوانیلیست ائتلاف
 
۷۱۱۶۰۸
عرت الله اکبریلیست ائتلاف
 
۶۴۲۲۱۴
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینه هفشجانیلیست ائتلاف۳۵۸۷۲۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

لیست ائتلاف۲۹۸۲۹۱
بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی

لیست ائتلاف۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۳۱۴۱۴۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسروی اسفزازلیست ائتلاف۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقیاصولگرا۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعیلیست ائتلاف۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییلیست ائتلاف۳۷۳۳۴۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و بینالودحسین عباس‌زاده امامیلیست ائتلاف۲۳۳۱۶۱
مشهد و کلات

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

لیست ائتلاف۴۳۹۹۴۰۵

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

لیست ائتلاف۳۹۷۴۴۸

جواد کریمی قدوسی

لیست ائتلاف۳۹۴۵۳۷

محمد حسین حسین زاده بحرینی

لیست ائتلاف۳۹۳۱۹۷

فاطمه رحمانی

لیست ائتلاف۳۰۹۵۱۲
گنابادمحمد صفایی دلوییلیست ائتلاف۲۳۶۰۷۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

لیست ائتلاف۵۶۷۰۶۱
درگزحسن رزمیان مقدملیست ائتلاف۹۱۸۴۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادجواد نیک بینلیست ائتلاف۲۹۴۸۷۱
نیشابور و فیروزه

احسان ارکانی

لیست ائتلاف۱۶۲۳۵۲

هاجر چنارانی

لیست ائتلاف۷۲۲۵
خواف و رشتخواراکبر احمدپورلیست ائتلاف۶۳۹۹۴۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیلیست ائتلاف۵۶۴۵۴۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

لیست ائتلاف۸۰۰۲۶۲

بهروز محبی

لیست ائتلاف۶۷۵۸۲
قوچان و فاروجعلی آذریاصولگرا۴۴۰۳۳۱
تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آبادیاصلاح طلب۹۸۲۴۸۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنوردمحمد پاکمهراصولگرا۶۶۸۹۱۲

محمد وحیدی‌

اصولگرا۵۷۵۷۶
شیروانعلی جدیلیست ائتلاف۲۴۷۲۴۱
اسفراینامان‌الله حسین‌پورلیست ائتلاف۱۹۳۱۲۱
خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

سید کریم حسینی

لیست ائتلاف۹۹۱۰۶۳

مجتبی یوسفی

لیست ائتلاف۶۵۹۲۳

شبیب جویجری

احمد سراج

لیست‌ائتلاف

اصولگرا

(دور دوم)
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آغاجری

لیست ائتلاف۳۰۴۳۰۱
شوشمحمد کعب عمیرمستقل۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۳۳۹۰۲۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرا۳۱۸۵۳۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علیرضا ورناصری

لیست ائتلاف۳۷۴۱۱۱
دزفولسیداحمد آواییاصلاح طلب۹۹۱۰۴۱
رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیانلیست ائتلاف۲۴۵۱۳۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاداصولگرا۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۱۹۵۸۹۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

لیست ائتلاف۳۵۰۰۵۳

جلیل مختار

اصولگرا۱۹۸۴۲

سید مجتبی محفوظی

لیست ائتلاف۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک

عبداله ایزدپناه

لیست ائتلاف۳۳۲۸۰۱
بهبهان

محمد طلا مظلومی

لیست ائتلاف۱۸۰۲۸۱
زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارم

مصطفی طاهری

اصولگرا۵۹۶۰۳۲

شیخ مهدی باقری

‬ نبی الله محمدی

اصولگرا

مستقل

(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱۹۴۵۴۱
خدابنده

سید البرز حسینی

لیست ائتلاف۳۰۸۵۲۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱۷۷۶۳۱
سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرولیست ائتلاف۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۳۴۰۸۳۱
دامغانعلی اکبر علیزادهلیست ائتلاف۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

لیست ائتلاف۶۵.۳۲۲

فداحسین مالکی

اصولگرا۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کوریناسماعیل حسین زهیمستقل۴۳۱۴۸۱
سراوانملک فاضلیلیست ائتلاف۴۳۵۳۰۱
زابل

محمد سرگزی

لیست ائتلاف۷۶۶۸۴۲

حبیب الله دهمرده

اصولگرا۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارک

معین الدین سعیدی

مستقل۹۰۸۶۳۱
ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشانلیست ائتلاف۹۵۸۹۶۱
فارس
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

لیست ائتلاف۲۸۸۴۷۱
شیراز

علیرضا پاک فطرت

لیست ائتلاف۱۹۳۷۹۰۴
روح الله نجابتلیست ائتلاف۱۲۲۸۰۷

جعفر قادری

لیست ائتلاف۱۱۶۶۸۴

ابراهیم عزیزی

لیست ائتلاف۱۱۴۳۲۹
لامرد و «ابهرآنلاین»سید موسی موسویلیست ائتلاف۳۷۷۳۶۱
داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

لیست ائتلاف۵۰۹۷۹

۱

خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفریاصولگرا۳۷۷۷۱۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچیلیست ائتلاف۳۲۴۶۹۱
آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع

اصولگرا۲۶۳۰۶۱
لارستان، خنج و گراش

حسین حسین زاده

اصلاح طلب۲۸۳۳۹۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچیاصولگرا۳۹۹۴۰۱
اقلید

مسلم صالحی

اصولگرا۱۴۵۸۰۱
سپیدان وبیضاء

محسن علیزاده

اصولگرا۲۲۵۳۴۱
نورآباد و ممسنی

مجید انصاری

اصولگرا۵۰۰۰۸۱
کازرونفریدون عباسیلیست ائتلاف۲۷۹۱۹۱
فساحجت الله فیروزیلیست ائتلاف۳۲۳۱۹۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردینلیست ائتلاف۲۹۶۶۱۱
قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

لیست ائتلاف۱۰۸۹۲۴۲

لطف الله سیاهکالی مرادی

لیست ائتلاف۸۳۵۵۵
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۲۶۰۴۵۱
بوئین‌زهراروح الله عباسپورلیست ائتلاف۳۷۵۸۹۱
قم
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا۲۱۸۳۱۵۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا۲۰۴۷۵۸

علیرضا زاکانی

اصولگرا۱۹۰۴۲۲
کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجار

حمدالله کریمی

مهدی زندیان ‏‬

مستقل

مستقل

(دور دوم)۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

مستقل۸۵۲۸۱
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقل۳۴۴۳۹۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطیاصولگرا۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

مهدی فرشادان

مستقل۳۵۷۱۶۲

محسن فتحی

مستقل۳۲۵۱۸
کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

لیست ائتلاف۱۳۰۱۹۵۲

محمد مهدی زاهدی

لیست ائتلاف۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادیلیست ائتلاف۷۹۳۹۲۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکراللهیلیست ائتلاف۱۰۵۱۴۷۱
جیرفت و عنبرآبادذبیح‌الله اعظمی ساردوییاصلاح طلب۵۳۲۰۲۱
بافت، رابر، ارزوئیهصمدالله محمدیاصولگرا۱۸۰۰۲۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلریمستقل۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادیاصولگرا۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیلیست ائتلاف۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانیلیست ائتلاف۴۴۴۵۳۱

کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب

مجتبی بخشی پور

نادر نادری

مستقل

مستقل

(دور دوم)۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییمستقل۳۶۰۶۶۱
سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

لیست ائتلاف۱۰۹۳۵۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدریمستقل۲۷۸۰۱۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونیاصلاح طلب۳۰۶۱۶۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

لیست ائتلاف۹۵۰۶۱۳

محمد رشیدی

لیست ائتلاف۵۷۱۷۰

سلمان‌محمدی‌بابازیدی

ابراهیم عزیزی

اصولگرا

لیست‌ائتلاف

(دور دوم)
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۶۶۸۹۵۱
چرام و بهمئی و لندهسید محمد موحدلیست ائتلاف۷۵۸۵۰۱
گچساران و باشتغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۳۸۳۵۲۱
گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزیلیست ائتلاف۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهراصولگرا۳۱۸۲۶۱
رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساریاصلاح طلب۳۸۶۱۵۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال‌ایری

‏رجب‬ محمد آبادی

اصولگرا

مستقل

(دور دوم)۱
مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصولگرا۴۲۹۴۷۱
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا۵۲۵۷۸۲

غلامرضا منتظری

لیست ائتلاف۴۲۳۱۵
گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراغلامرضا مرحبامستقل۱۴۸۳۴۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فرلیست ائتلاف۴۷۸۵۱۱
لنگرودپرویز محمد نژاد قاضی محلهمستقل۲۲۶۳۳۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالحسن محمد یاریاصلاح طلب۳۰۸۲۷۱
لاهیجان و سیاهکلرسول فخریاصولگرا۱۸۶۲۰۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشاصلاح طلب۲۸۱۷۶۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصلاح طلب۱۶۷۳۵۱
رودسر و املشحجت الاسلام محمد صفریاصولگرا۲۵۴۷۴۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانی دستکلیست ائتلاف۱۳۹۴۸۱
رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی

مستقل۱۶۱۹۹۱
رشت

جبار کوچکی نژاد

لیست ائتلاف۵۰۶۸۵۳

سیدعلی آقازاده

لیست ائتلاف۴۷۰۵۷

محمدرضا احمدی

لیست ائتلاف۳۳۹۹۲
لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آباد

مرتضی محمودوند

اصولگرا۴۳۸۳۴۲

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا۳۸۰۷۷
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلب۲۹۴۴۶۱
کوهدشت و رومشکانحجت‌الاسلام محمدرضا مبلغیاصلاح طلب۶۲۰۵۵۱
الیگودرزمحمد خدابخشیمستقل۲۹۳۸۱۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلب۲۸۴۳۰۱
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگرا۲۵۶۸۹۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا۴۹۱۷۰۲

فاطمه مقصودی

اصلاح طلب۱۷۸۹۱
مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابل

مهدی سعادتی پیشه سرس

اصولگرا۵۰۷۲۳۲

علی کریمی فیروزجانی

اصولگرا۵۳۵۶۹
ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

لیست ائتلاف۶۶۲۲۵۲

علی بابایی

مستقل۴۲۰۲۶
نوشهر و چالوسمحمدعلی محسنی بندپیاصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیلیست ائتلاف۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجانرضا حاجی پوراصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنارعلی اصغر باقرزادهاصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهاصولگرا۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور خنکداری

لیست ائتلاف۵۷۸۲۳۲

کیوان مرادیان کوچکسرایی

لیست ائتلاف۶۱۹۸۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیلیست ائتلاف۴۴۹۷۳۱
مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

لیست ائتلاف۷۶۳۸۷۲

محمد حسن آصفری

اصولگرا۵۴۹۷۹
شازند

محمود احمدی بی غش

اصولگرا۲۴۴۵۲۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیلیست ائتلاف۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیه

حجت الاسلام محمد سبزی

اصولگرا۲۷۵۴۴۱
خمینعلیرضا نظریاصولگرا۱۵۱۵۷۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانیمستقل۱۳۷۵۲۱
هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسیلیست ائتلاف۱۰۳۴۷۰۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل۱۶۷۰۸۴۳

منصور آرامی

مستقل۸۷۸۷۰

محمد آشوری

مستقل۹۳۸۴۲
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

لیست ائتلاف۳۰۷۰۲۱
همدان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزن

حسن لطفی

اصلاح طلب۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهائتلاف۲۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازیمستقل۱۸۵۷۸۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریلیست ائتلاف۳۶۸۸۴۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحلیست ائتلاف۱۶۲۵۸۱
ملایر

احد آزادیخواه

لیست ائتلاف۳۶۴۷۸۲

هادی بیگی نژاد

اصولگرا۲۲۰۶۲
همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

لیست ائتلاف۹۵۷۲۷۲

‏‬احمدحسین فلاحی

اصولگرا۴۸۲۴۶
یزد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکارلیست ائتلاف۱۰۵۵۴۹۱
اردکانمحمد رضا دشتی اردکانیمستقل۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

مستقل۲۶۸۶۵۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدی میبدیاصولگرا۲۰۲۸۶۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخبنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیاناسفندیاری اختیاری۳۴۸۶۱
کلیمیان‌همایون سامه‌یح نجف‌آبادی۱۲۶۱۱
ارامنه شمالشاوردیان۵۲۷۵۱
آشوریشارلی انویه تکیه۱۰۷۱۱
ارامنه جنوبروبرت بگلریان۱۱۵۸۱

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4858990/سهم-جریانات-سیاسی-از-کرسی-های-مجلس

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.