خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تخریب چهره نظام و سیاه نمایی توسط کارگزاران انتخاباتی رصد شود
اخبار زنجان/ تخریب چهره نظام و سیاه نمایی توسط کارگزاران انتخاباتی رصد شود

اخبار زنجان/ تخریب چهره نظام و سیاه نمایی توسط کارگزاران انتخاباتی رصد شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی صبح دوشنبه در جلسه شورای پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در محل دادگستری زنجان،گفت: از مدتی که کار ثبت نام انتخابات شروع شده اقدامات خوبی انجام گرفته و هر چقدر جلو برویم  باید حجم کار اقدامات تشدید شود و می طلبد تلاش ها هم بیشتر شود. 

وی با بیان اینکه اهمیت انتخابات بسیار روشن است، اظهار کرد: در این دوره انتظارات نظام و رهبری معظم انقلاب این است که برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در بستر سلامت و امنیت به فاکتورهای انتخاباتی بیشتر توجه شود. 

رئیس کل دادگستری استان زنجان، گفت: همه مجموعه های دست اندکارانتخابات  برای تحقق این اهداف و مقاصد باید تلاش خود را مضاعف کنند تا رضایت رهبری  را داشته باشیم. 

صادقی نیارکی با بیان اینکه غفلت و سست کردن حضور مردم برای انتخابات رست نیست، گفت:افرادی به عنوان پیاده نظام حضور مردم رادر جامعه کمرنگ و سست کرده و شبه افکنی می کنندبنابراین تقویت بصیرت و شناخت دشمن لازم است. 

وی با بیان اینکه  مقاومت را بیشتر کنیم و مسئولین امر در برگزاری انتخابات  به اهداف و مقاصد بیشتر توجه کنند، ابراز کرد: هر چه می توانیم نقشه دشمن را خنثی کنیم و به اعتماد عمومی مردم توجه کنیم چرا که رای مردم در انتخابات تاثیر گذار است. 

صادقی نیارکی با تاکید بر اینکه همه فعالیتهای داوطلبان انتخابات در استان رصد می شود، افزود: همچنین رعایت قانون توسط مجریان و کاندیداها را موجب جلب و تقویت اعتماد عمومی مردم برای حضور انتخابات دانست.

وی با اشاره به اینکه استفاده از هرگونه امکانات دولتی اعم از خودرو ،ساختمان و حمایت یا تخریب کاندیداها ممنوع است، افزود: تبلیغات زودهنگام رصد می شود ودر این راستا به برخیها تذکر داده شده است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان، با بیان اینکه مردم سالاری دینی از مذاهب قوت اسلامی  ما است، گفت: بهره گیری از این فرصت ها برای تقویت نظام و جلب رضایت رهبری بسیار مهم است. 

صادقی نیارکی افزود: امنیت انتخابات در همه ادوار روشن است وهمه ما باید با هوشیاری و بصیرت نقشه های دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات را نقش براب کنیم.

وی  بر تقویت وحدت و یکپارچگی و با هم بودن تاکید کرد و گفت: دو قطبی کردن و سه قطبی جامعه کردن باعث القای اختلاف بین مسئولین می شود که باید از این امر پرهیز شود. 

رئیس کل دادگستری استان زنجان، گفت: مجریان و دست اندرکاران انتخاباتی نسبت به رعایت قانون توجه کنند چرا که جلب اعتماد عمومی بسیار مهم است. 

صادقی نیارکی با بیان اینکه اولویت ستاد  انتخابات،پیشگیری از تخلفات انتخاباتی است، گفت: استفاده از اموال دولتی در انتخابات خط قرمز  ما است و فردی حق ندارد از اموال دولتی برای تبلیغات استفاده کند. 

وی یاد آورشد: نامزدهای انتخاباتی بعد از تایید صلاحیت حق دارند محافل انتخاباتی تشکیل بدهند.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید شایستگی های خود را بیان کنیدونامزد رقیب خود را تخریب نکنند، گفت: برای رسیدن به یک مسئولیت زودگذار نباید ارزش های اسلامی را زیر پا گذاشت و تخریب افراد درست نیست. 

صادقی نیارکی گفت: تخریب چهره نظام و سیاه نمایی توسط شبکه ها توسط کار گزاران انتخاباتی رصد شود اعضا این گونه مواد را به دبیر خانه گزارش  دهند. 

وی با بیان ینکه تبلیغات زود هنگام رصد می شود، افزود: در بررسی ها صلاحیت ها اقدامات گذشته افراد مورد توجه قر ار بگیرد و خواهد گرفت.

رئیس کل دادگستری استان زنجان عنوان کرد: نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان و هوا داران شان در فضای حقیقی و مجازی و سایت های رسمی و غیر رسمی تبلیغات زود هنگام نکنند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4792801/تخریب-چهره-نظام-و-سیاه-نمایی-توسط-کارگزاران-انتخاباتی-رصد-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.