خانه » اخبار »  استفاده از اموال عمومی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است
 استفاده از اموال عمومی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

 استفاده از اموال عمومی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

 به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،خدابخش مرادی نافچی صبح دوشنبه در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در محل دادگستری زنجان، گفت: امر شروع انتخابات به تبع همزمان با سراسر کشور و در استان زنجان به خوبی اجرا شد. 

وی اظهار کرد: تعامل بسیار خوبی در ستاد انتخابات فرمانداران و مسئولیت اجرایی و هیئت نظارت است و جلسات خوبی برگزار شده است. 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، با بیان اینکه طبق منویات امام راحل  میزان رای ملت است، گفت: تکلیفی که بر عهده ما گذاشته شده است باید به عنوان مجریان انتخاباتی در عملیاتی کردن منویات امام راحل تلاش کنیم. 

مرادی نافچی ابراز کرد: باید نسبت به برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی تلاش ویژه صورت  بگیرد.

وی افزود: تلاش ما این است که رویکرد رهبری در اجرای انتخاباتی سالم و قانونی را تبیین کنیم و در یک فضای خوب و صمیمی ثبت نام از کاندیداها انجام شد. 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان تصریح کرد: ایجاد فضای قانونمند در سطوح مختلف استان جاری شد و در کل ۲۳۱ نفر در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلای ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۳۹ نفر از حوزه انتخابیه زنجان و طارم، ۳۰ نفر از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه، ۳۲ نفر ماهنشان و ۳۹ نفر از خدابنده ثبت نام کردند. 

مرادی نافچی گفت: بعد از تایید این کاندیداها توسط شورای نگهبان اعلام خواهند شد و نگاه ما براساس قانون است این است که داوطلبین ثبت نام کردند حق تبلیغات ندارند و  بررسی صلاحیت کاندیداها ۱۰ روز در دستور کار است ونگاه ستاد انتخابات به همه کاندیداها یکسان است.

وی ابراز کرد: استفاده از اموال عمومی به هر مقدار برای تبلیغات ممنوع است و وحدت نظر باید داشته باشیم وبه قانون عمل کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه  همه فعالیت های تبلیغاتی کاندیداها رصد می شود، افزود: ۱۹۸نفر در قالب هیئت های اجرایی برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را برعهده  دارند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4792807/استفاده-از-اموال-عمومی-برای-تبلیغات-انتخاباتی-ممنوع-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.