خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ سلامت انتخابات اولویت همه مسائل است
اخبار زنجان/ سلامت انتخابات اولویت همه مسائل است

اخبار زنجان/ سلامت انتخابات اولویت همه مسائل است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرامرز نیک‌سرشت ظهر یکشنبه در جلسه هیئت بازرسی انتخابات استان و شهرستان‌های تابعه، با بیان اینکه وقتی مردم حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته باشند، این به معنای مشروعیت نظام تلقی می‌شود، گفت: خوشبختانه در طول سال‌های متمادی، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم در کشور بودیم که همین امر باعث شده است مردم حضوری پررنگ در این رویداد داشته باشند.

وی با یادآوری اینکه همیشه انتخابات و میزان حضور مردم در این عرصه، بیانگر مشروعیت نظام بوده است، افزود: وقتی صحبت از مشروعیت به میان می‌آید، این بدان معنی است که مردم در عرصه‌های مختلف، حضوری گسترده و فعال داشته باشند که مهم‌ترین این عرصه‌ها شامل انتخابات، راهپیمایی‌ها، طرح‌های اقتصادی بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی در همه حال و با حضور حداکثری خود پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود، تصریح کرد: وقتی در یک عرصه‌ای همچون انتخابات، شاهد حضور حداکثری مردم هستیم، این خود بیانگر آن است که مردم‌سالاری دینی در آن کشور حاکم است و این مردم هستند که سرنوشت خود را رقم می‌زنند.

نیک‌سرشت با بیان اینکه زمانی که مردم بخواهند خود را از حاکمیت جدا بدانند، آن وقت دیگر حاکمیت حرفی برای گفتن نخواهد داشت، اظهار کرد: با وجود اینکه پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه‌های مختلف به دست آورده‌ایم اما نباید فراموش کنیم که مظهر قدرت ما در کشور، فارغ از همه داشته‌های‌مان در زمینه‌های مختلف، همین مردم هستند که ارتش مقتدر را تشکیل داده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان با یادآوری اینکه وقتی صحبت از سلامت انتخابات به میان می‌آید، منظور پرهیز از اعمال نفوذها، استفاده نکردن از عناوین دولتی و نیز دست نبردن در این امکانات است، ادامه داد: کنترل سلامت انتخابات بر عهده هیئت بازرسی انتخابات بوده و باید این روند و پروسه را مستندسازی کند.

نیک سرشت خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه‌ای که امروز بر دوش تک‌تک ما گذاشته شده، بحث عمل کردن به فرآیند انتخابات بر اساس قانون است؛ چرا که این مهم باعث می‌شود مردم با دلگرمی در این انتخابات حضور داشته باشند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4792325/سلامت-انتخابات-اولویت-همه-مسائل-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.