خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ایجاد نهضت ساخت فضاهای ورزشی برای دانش آموزان در زنجان ضروری است
اخبار زنجان/ ایجاد نهضت ساخت فضاهای ورزشی برای دانش آموزان در زنجان ضروری است

اخبار زنجان/ ایجاد نهضت ساخت فضاهای ورزشی برای دانش آموزان در زنجان ضروری است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ابراهیم رفیعی ظهر شنبه در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان در محل آموزرش و پرورش زنجان گفت: نبود استخر اختصاصی برای استفاده دانش آموزان برای استان خوب نیست و در حال حاضر همه استان ها از وجود استخر  اختصاصی برخوردار هستند.

وی به نیمه‌کاره بودن پروژه استخر دانش‌آموزی در استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد:  اعتبارات اختصاصی به این پروژه کافی نیست و  باید اعتبارات مازاد برای این پروژه در نظر گرفته شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به ایجاد نهضت و توسعه ساخت فضاهای ورزشی در زنجان تاکید کرد و گفت: پیشنهاد شده فضاهای آموزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان تجهیز شود و در نوبت صبح در اختیار دانش‌آموزان و در نوبت عصر در اختیار روستاییان باشد. 

رفیعی  به المپیاد درون مدرسه‌ای اشاره کرد و افزود: به زودی در مدارس این المپیاد برگزار می شود و در برگزاری این المپیاد دستگاه های اجرایی کمک کنند. 

وی به اهداف آموزش و پرورش در تربیت دانش‌آموزان در ساحت‌های ۶ گانه اشاره کرد و گفت:  در این زمینه آموزش و پرورش نیازمند حمایت دستگاه‌ها ی اجرایی است.

وی به تحصیل دانش‌آموزان استثنایی در مدارس اشاره کرد و گفت: نباید مشکلات مادی و تامین سرویس ایاب و ذهاب مانع تحصیل این دانش آموزان شود. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان افزود: اداره نوسازی باید به تجهیز  چشمه سرویس بهداشتی در ۸ مدرسه استان توجه کند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4744328/ایجاد-نهضت-ساخت-فضاهای-ورزشی-برای-دانش-آموزان-در-زنجان-ضروری

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.