خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نفرات برتر پرورش‌اندام کشور در زنجان معرفی شدند
اخبار زنجان/ نفرات برتر پرورش‌اندام کشور در زنجان معرفی شدند

اخبار زنجان/ نفرات برتر پرورش‌اندام کشور در زنجان معرفی شدند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، مسابقات پرورش‌اندام قهرمانی کشور (انتخابی تیم‌ملی) با حضور ۴۷۰ ورزشکار و در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان، به میزبانی سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها نفرات برتر رده‌های سنی مختلف معرفی شدند تا در آینده نزدیک به اردوی تیم‌ملی دعوت شوند.

در این دوره از رقابت‌ها که قضاوت آن را ۴۲ داور عهده‌دار بودند، ورزشکاران به مدت دو روز به هم به رقابت پرداختند که در پایان این مسابقات و در بخش تیمی رده سنی بزرگسالان، تیم خوزستان در بخش بادی کلاسیک عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، تهران الف دوم شد و اصفهان نیز در این بخش از مسابقات در جایگاه سوم ایستاد.

در نتایج تیمی بخش فیزیک کلاسیک این رقابت‌ها نیز بعد از تیم تهران الف که عنوان قهرمانی را به دست آورد، تیم اصفهان جایگاه دوم را از آن خود کرد و خراسان‌رضوی نیز موفق به کسب مقام سوم شد. این مسابقات در بخش تیمی فیزیک نیز دنبال شد که بعد از اتمام این مسابقات تیم‌های قزوین، تهران الف و گیلان به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش انفرادی این دوره از رقابت‌ها نیز ورزشکاران رده سنی جوانان در روز اول مسابقات با هم رقابت کردند که در پایان این بخش، محمد امیری از البرز و مصطفی فتحی از مازندران عناوین نخست را در اوزان دوگانه کسب کردند. در رده پیشکسوتان نیز عنوان نخست این مسابقات به فردین مردانی از چهارمحال و بختیاری، داوود یزدی از تهران، وحید فلاح از مازندران و علیرضا داوودی‌مهرانی از تهران رسید.

در رده سنی بزرگسالان نیز که در پنج رشته برگزار شد، مقام قهرمانی رشته پرورش‌اندام به حمیدرضا مهدی‌فر از اصفهان، سیدحسین کریمی از مازندران، فرشاد گنجی از تهران الف، صادق احمدی از خوزستان، محمدابراهیم ارزشمند به همراه مهدی ارزشمند و مجتبی ارزشمند از فارس، محمود شریف‌پور از تهران الف و مظاهر تابانی از آذربایجان‌شرقی رسید.

عنوان نخست رشته ماسکولان در اختیار محمد میرزایی‌محمدی از تهران و هومن حسینیه از قزوین قرار گرفت و در رشته فیزیک این دوره از مسابقات نیز شیتنا لک‌پور از تهران، آریا نوروزی از آمل، فرید شیرمحمدزاده از تهران، سیدمصطفی سیدججینی از قزوین، مرتضی قاسمی‌وفایی از تهران و علی تمیمی از قزوین بر سکوی قهرمانی ایستادند.

این رقابت‌ها در بخش فیزیک کلاسیک نیز برگزار شد که در پایان این رشته، وحید سهرابی از اصفهان، بهزاد تنگسیری به همراه نوید سمایی و شایان یونسی از تهران و علیرضا حسن‌وند از کرج رسید. حامد قادری از تهران الف، محمد پورصابر از هرمزگان، سیدعظیم متولی از مازندران، سجاد حیدری چگینی از خوزستان و مجید یعقوبی از تهران الف با قرار گرفتن در سکوی نخست، عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

این رقابت ها از صبح روز پنج شنبه با حضور ۴۷۰ ورزشکار در محل  سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان آغاز شد و شامگاه جمعه با شناخت تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4743711/نفرات-برتر-پرورش-اندام-کشور-در-زنجان-معرفی-شدند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.