خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ قیمت اقلام اساسی باید در همه واحدهای صنفی یکسان باشد
اخبار زنجان/ قیمت اقلام اساسی باید در همه واحدهای صنفی یکسان باشد

اخبار زنجان/ قیمت اقلام اساسی باید در همه واحدهای صنفی یکسان باشد

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین»  به نقل از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان، فتح الله حقیقی  در نهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی با تاکید بر اینکه باید بازار را به گونه ای مدیریت و بازرسی کنیم که قیمت اقلام اساسی در همه واحدهای صنفی یکسان باشد، گفت: مردم نباید دغدغه خرید اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های متفاوت در واحدهای صنفی داشته باشند.

وی با تاکید بر تشدید بازرسی ها در این خصوص تصریح کرد : باید تیم های مشترک بازرسی با حضور اتاق اصناف ، استانداری و سازمان صنعت ، معدن و تجارت تشکیل شود و در سطح استان بازرسی دوره ای انجام دهند.

استاندار زنجان یادآور شد : باید تمهیدات لازم به گونه ای اندیشیده شود که مردم احساس کنند قیمت یک کالا در کلیه واحدها یکسان است.

حقیقی  در ادامه از برگزاری جلسه ای مشترک با حضور استاندار و ناظرین، بازرسین اصناف و سازمان صنعت ، معدن و تجارت سطح استان خبر داد.

وی با اشاره به تامین شکر در استان خاطر نشان کرد: با اقدامات صورت گرفته نباید هیچ گونه مشکل تامین شکر در استان وجود داشته باشد.

همچنین رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به وضعیت توزیع اقلام مورد نیاز هیئات مذهبی در ایام محرم و صفر اظهار داشت : در طرح ویژه تنظیم بازار در ایام محرم و صفر برنج ، شکر ، گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد ، چای و روغن جذب و با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی به هیئات مذهبی توزیع شد.

فغفوری تصریح کرد : با توجه به تفاوت قیمت اقلام توزیعی نسبت به قیمت بازار تاکنون مقدار قابل توجهی شکر ، قند و چای توزیع شده و این روند تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4742908/قیمت-اقلام-اساسی-باید-در-همه-واحدهای-صنفی-یکسان-باشد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.