خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ به نام یک شهید استان زنجان مزین می شوند
اخبار زنجان/  پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ به نام یک شهید استان زنجان مزین می شوند

اخبار زنجان/ پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ به نام یک شهید استان زنجان مزین می شوند

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از سازمان بسیج سازندگی استان زنجان، حسن قربانی گفت: این واحد مسکونی با تامین مالی هیات امنای بازار و بسیج سازندگی ناحیه زنجان و کار شبانه روزی اعضای گروه جهادی ۳۱۳ احداث و روز شنبه ۱۳ «ابهرآنلاین» با دستان پدر شهید والامقام محسن محمدی تحویل داده شد.

وی ادامه داد: این طرح بلافاصله بعد از بازگشت گروه جهادی ۳۱۳ از منطقه سیل زده بخش معمولان استان لرستان از اواخر مرداد ماه آغاز و پس از یک و نیم ماه تلاش شبانه روزی، به بهره‌برداری کامل رسید.

قربانی در این مراسم پدر شهید والامقام محسن محمدی با تقدیر و تشکر از تلاش و همکاری گروه جهادی از خدمات آن ها قدردانی کرد. در ادامه سرهنگ سهندی با تقدیر از تلاش گروه جهادی ضمن حمایت از پروژه های آتی گروه جهادی ۳۱۳ اظهار داشت: با نام گذاری پروژه ها با نام شهیدان از برکت وجودی آنها استفاده نماییم و ادامه دهندگان راهشان باشیم. وی در خاتمه افزود: افتتاح این پروژه بدست پدر شهید والا مقام محسن محمدی، موجب خیر و برکت خواهد بود.

مسئول گروه جهادی ۳۱۳  طرح ها و پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ که عموما هر واحد به نام یک شهید استان مزین می شوند، افزود: این سنت نام گذاری، از تکمیل طرح های سیل اخیر در استان لرستان آغاز شده و گروه جهادی ۳۱۳ به پاسداشت یاد شهدا هر واحد احداثی و مرمتی خود را به نام شهیدان استان مزین می‌کند تا علاوه بر برکت وجودی شهدا یاد و خاطره آن ها همیشه جاری باشد.

قربانی خاطرنشان کرد: پروژه بعدی این گروه جهادی، احداث یک واحد مسکونی محروم واقع در روستای اژدهاتو زنجان و مزین به نام شهید حیدرعلی الماسی از شهدای استان است. این پروژه هم اکنون شروع و در حال اجراست که در هفته بسیج افتتاح و تحویل داده خواهد شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4742863/پروژه-های-گروه-جهادی-۳۱۳-به-نام-یک-شهید-استان-زنجان-مزین-می-شوند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.