خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ جامعه سالم پایه و اساس آن بر خانواده استوار است
اخبار زنجان/ جامعه سالم پایه و اساس آن بر خانواده استوار است

اخبار زنجان/ جامعه سالم پایه و اساس آن بر خانواده استوار است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از  نیروی انتظامی استان زنجان، آیت الله علی خاتمی  در مراسم محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از خانواده کارکنان ویژه هفته ناجا با تقدیر از اقدامات پلیس استان در ترویج فرهنگ قرآنی در مجموعه پلیس و خانواده های کارکنان گفت : فکر و فرهنگ قرآنی، ضامن امنیت و آرامش جامعه و خانواده است.

وی با بیان اینکه اقدامات و عملکرد مقتدرانه پلیس نویدبخش امنیت، آرامش و آسایش برای آحاد مردم است، تصریح کرد: امنیت امروز جامعه، مدیون خانواده کارکنان پلیس است و این مایه افتخار است که در برقراری امنیت جامعه و مردم، سهم بزرگی دارید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه همسران کارکنان پلیس کانون خانواده را گرم نگه داشته و با تربیت فرزندان قرآنی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دارند افزود : اگر پشتیبانی لازم از طرف خانواده وجود داشته باشد پلیس می تواند با قدرت و اقتدار با هنجار شکنان برخورد کند .

وی با اشاره به اینکه جامعه سالم پایه و اساس آن بر خانواده استوار است، بیان داشت: پایه و اساس قانون اساسی ما بر اساس قرآن و سنت پیامبر گرامی اسلام است و اسلام تاکید کرده است که نباید زیر بار سلطه استکبار و کفار رفت و این نشات گرفته از فرهنگ قرآنی است.

پایه و اساس موفقیت کارکنان ناجا در انجام ماموریت ها تاسی از نهضت سرخ عاشورا است 

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به آثار و برکات انس گرفتن با قرآن گفت : کسانی که رهرو قرآن هستند کم ترین آسیب را در محیط آسیب پذیر خواهند دید وزیباترین لحظه ها را در گرم ترین خانواده و محفل ها درک خواهند کرد .

سردار  رحیم جهانبخش با تاکید بر اینکه قرآن متعالی است و برای شادی و آرامش روح و روان می تواند بستری برای سوگواری هدفمند باشد افزود : انس گرفتن خانواده ها با قرآن موجب زیبایی ، نشاط  و پویایی فضای خانواده شده و باعث افزایش بهره وری همکاران در فضای کار خواهد شد .

وی با اشاره به نقش خانواده کارکنان در انجام ماموریت های پلیس افزود : شما با رفتار فاطمی ، انقلابی ، خدمت و تفکر فاطمی نقش اساسی در انجام درست و صحیح ماموریت های پلیسی توسط کارکنان ایفا م کنید.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه فضای مجازی ، اشرافی گری و تجمل پرستی را در خانواده ها ترویج می دهد ، گفت : نقش خانواده کارکنان ناجا در حفظ و آرامش جامعه بسیار تاثیر گذار و مفید است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4741511/جامعه-سالم-پایه-و-اساس-آن-بر-خانواده-استوار-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.