خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زنجان در امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد
اخبار زنجان/  زنجان در امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد

اخبار زنجان/ زنجان در امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد

به  گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح الله حقیقی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری شهرستان ایجرود ، به جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: سرمایه گذار بزرگ ترین مولفه برای توسعه استان است و نباید برای حضور سرمایه گذار در استان مانع تراشی کنیم. 

وی با بیان اینکه سرمایه گذار را بدون تکلیف نگذاریم، اظهار کرد: سرمایه گذار باید بداند در چه بستر و فرایندی سرمایه گذاری  می کند و براساس این فرایند برنامه ریزی کند.

استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان در بحث امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد، گفت: باید از سرمایه گذار حمایت و پشتیبانی کرد چرا که ما به او نیاز داریم. 

حقیقی با بیان اینکه پنجره واحد در استان زنجان ایجاد شده است، ابراز کرد: خوشبختانه بازه صدور استعلام کاهش یافته و این امر در جذب سرمایه گذار به استان موثر است چرا که تمام کارهای استعلام الکترونیکی شده است. 

استاندار زنجان با بیان طی سال جاری واحد تولیدی تعطیل شده در استان زنجان نداریم، تصریح کرد:  برگشت واحدهای تولیدی تعطیل‌شده به چرخه تولید از اولویت‌های مهم استان زنجان است. 

حقیقی با بیان اینکه زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در استان زنجان فراهم است، گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان محقق شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4741378/زنجان-در-امنیت-سرمایه-گذاری-رتبه-سوم-کشوری-را-دارد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.